1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yarına Dikkat! Meteoroloji Ağrı İçin Uyardı!
Yarına Dikkat! Meteoroloji Ağrı İçin Uyardı!

Yarına Dikkat! Meteoroloji Ağrı İçin Uyardı!

Meteoroloji’den Doğu Anadolu Bölgesi için uyarı geldi. Ağrı’nın içerisinde olduğu 6 ilde rüzgar ve fırtına beklendiği belirtildi.

A+A-

Meteoroloji Uyardı! Ağrı’ya Sağanak Dolu Yağışı ve Fırtına Geliyor

Ağrı Söz / Haber Servisi Meteoroloji’den Doğu Anadolu Bölgesi için uyarı geldi. Ağrı’nın içerisinde olduğu 6 ilde rüzgar ve fırtına beklendiği belirtildi.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan 6 il için Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü’nden fırtına ve rüzgar uyarısı geldi. Konuya ilişkin açıklamada bugün ve yarın olmak üzere 2 gün boyunca Erzurum, Erzincan, Iğdır, Ağrı, Kars ve Ardahan’da güneybatı yönünden yer yer kuvvetli fırtına geleceği bilgisi verildi.

Açıklamada, 2 gün boyunca sürecek rüzgarın, saat 13:00 ve 18:00 aralığında güneybatıdan yer yer kuvvetli saatte 40-60 kilometre ve aralıklı kısa süreli fırtına şeklinde saatte 60-70 kilometre hızla eseceğinin tahmin edildiği bilgisi de yer aldı.

Öte yandan kuvvetli rüzgar ve fırtına sebebiyle çatı uçması, ulaşım aksaklıkları, direk devrilmesi gibi risklere karşı da dikkatli ve tedbirli olunması talebinde bulunuldu.

Ağrı Söz / İçerik Editörü

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.