1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ağlamak Görmek
Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyada Ağlamak Rüyada ağlamak hem üzünmek hem de sevinç olarak yorumlanabilir. Farklı durumlar karşısında ağlamak oldukça önemli bir işarettir. Genelde kişinin iç sıkıntısını dışa vurmasıdır.

A+A-

Rüyada Ağlamak Neye İşarettir?

Rüyada ağlamak hem üzünmek hem de sevinç olarak yorumlanabilir. Farklı durumlar karşısında ağlamak oldukça önemli bir işarettir. Genelde kişinin iç sıkıntısını dışa vurmasıdır.

1- Rüyada Ağlamak Rüya Tabirleri

Rüyada avaz avaz ağladığını görmek kişinin başına bir bela geleceği ve çok üzüleceği anlamına gelir. Ancak yine diğer tabirciler bunun tam tersini söylemektedir. Avaz avaz ağlamak çok büyük sevinç yaşanacağına işarettir.

2- Rüyada Tövbe Ederek Ağlamak

Mutlu günlerin müjdecisi olan rüyada tövbe ederek ağlamak birçok açıdan sıkıntıları geride bıraktığını ifade eder. Kişi manevi dünyasında huzuru bulur. Gözlerinin dolması ise çok çalışarak mal mülk edinmeye işaret eder. Ağlamadan gözlerin dolması ise uzun zamandır istenilen birleyi elde etmeye işaret etmektedir.

ruyada-aglamak-ne-demek-agladigini-gormek.jpg

3- Rüyada Ağzı Kapatarak Ağlama

Gizlenerek ağlamak birçok kişi için sıkıntı dönemler yaşanacağı ve bu dönemin aileden ve yakınlardan saklanacağı manasına gelmektedir. Sessiz sessiz ağlamak ise maddi ve manevi olarak bereketlenmeye işaret etmektedir. Rüyada sessizce ağlamak kişinin allah korkusu duyduğunu ve sevinç ve mutluluk yaşadığını işaret etmektedir. Fakir biri bu rüyayı görürse zenginleşir.

4- Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan bir çocuk görmek, bazı sıkıntıların yakın olduğunu fakat bu sıkıntıların son derece önemsiz olduğunu gösterir. Kısaca aslında önemi olmayan şeyleri gereğinden fazla kafanıza takacaksınız. Bir diğer rüya yorumuna göre, böyle bir rüya gören kişi ahiret yaşamı için çalışmayı bırakmış ve kendisini tamamen dünyevi işlere adamıştır.
ruyada-aglamak-ne-demek-agladigini-gormek-001.jpg

5- Rüyada Uçurum Kenarında Ağlamak

Uçurum kenarında ağlamak birçok kişi için olumsuz nitelendirilmektedir. Oysa bu durum, pişmanlık duyacağı ve gerçekleri anlayacağı anlamına gelir.

6- Rüyada Kan Ağlamak

Rüyada kan ağlamak, yakın dostlar ya da aileden birilerinin sıkıntılarına ortak olunacağını ifade etmektedir.

7- Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

İş yaşamında bazı sorunların yaşanacağını ifade eden rüyada hıçkırarak ağlamak birçok kişinin uyandığında da bunu devam ettirdiği sonuçlara ulaşabilir. Bu durum sıkıntı çekmeye yorulsa da rüya gören kişilerin hayalini kurduğu şeylerden vazgeçeceğine işaret etmektedir.

8- Rüyada Sesli Ağlamak

Sesli ağlamak ailesiyle kıskançlık nedeniyle sorun yaşayacağına ve bazı dorunların aşılmayacak derecede büyümelerine neden olabilir. Sevinçten ağlamak, mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olmaya, bağırarak ağlamak ise yakın bir akrabayla ilgili üzücü haberler alınacağına işaret eder.

ruyada-aglamak-ne-demek-agladigini-gormek.gif

9- Rüyada Biri İçin Ağlamak

Uzun zamandır beklenen bir haberin geleceğine ve toplum yararına olacak birçok iş yapılacağına işaret eden bu rüya, olumludur.

10- Rüyada Gelinlikle Ağlamak

Hayırlı bir iş için sevindirici gelişmelerin yaşanacağına işaret eden bu rüya, yurt dışı yoluyla kazanç elde etmeyi de sağlamaktadır. Rüyada sarılarak ağlamak ise çok büyük bir rüzgarın eseceğine ve değişimin kapıda olduğuna işaret eder.

ruyada-aglamak-ne-demek-agladigini-gormek-001.gif

11- Rüyada Çok Ağlamak

Rüyada çok ağlamak çok büyük sevinç yaşanacağına işaret eder. Bu rüya oldukça hayırlıdır ve memnun edici sonuçlar alınır.

12- Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek Ve Ağlamak

İş yatırımlarında olumsuz durumlar oluşmasına neden olan bazı bağlantılara işaret edebilir. Güvenin boşa çıktığının da işaretidir.

13- Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak Ve Ağlamak

Aile büyüklerinden birinin sorun yaşaması ve bunun duyulması haberi olabilir. Babanın öldüğünü görmek ailevi durumlarla ilgili gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

14- Rüyada Ağlamak Ve Ağlayarak Uyanmak

Bu durum birçok okuyucumuzun yaşadığı sorunlardır. Rüyada ağlamak ve ağlayarak uyanmak çok istenilen bir şeyin kısa sürede gerçekleşeceğine ve mutlu haberin kapıda olduğuna delalettir.

15- Rüyada Mezar Başında Ağlamak

Yapılan bir hata nedeniyle pişman olup çok üzüntü duymak ve ağlamak söz konusu olabilir. Bazı durumlarda ise artık bazı şeyler için geç kalındığına işarettir.

16- Rüyada Ölen Birine Sarılarak Ağlamak

Sıkıntılı durumdan sevilen bir insan sayesinde kurtulacağına işaret olan bu durum. Sağlıklı bir ruh haline giriş yapılacağına işaret eder.

17- Rüyada Ölmüş Anneye Ağlamak

Rüyayı gören kişi ölmüş annesi için ağlıyorsa sıkıntılı durumları geçecek ve maddi açıdan problem yaşayacağı günleri geride bıracak demektir.

18-Rüyada Ağlamak Görmek Psikolojik Yorum

Rüyada ağlamanın psikolojik yorumu içinize attığınız olayların artık sabrınızı taşırdığı anlamına gelmektedir. Ağladığını gören bir insan strese girdiği için bazı şeyler içinde biriktirmiş ama patlamasının an meselesi haline geldiği durumlar yaşadığı söz konusu olmuş demektir. Rüyada ağlamak  birçok insan için sevindirici gelişmelere işaret etse de, psikolojik açıdan duyguların içe vurumudur.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.