1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kars'ta 5 Aralık Okullar Tatil Mi?
Kars'ta 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Kars'ta 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

5 Aralık 2019 Perşembe Günü Kars'ta Okullar Tatil mi? Son dönemde havanın iyice soğuması ve yer yer kar yağışının görülmesiyle birlikte eğitim hayatında aksaklıklar yaşanmaya başladı.

A+A-

5 Aralık 2019 Perşembe Günü Kars'ta Okullar Tatil mi? 

Son dönemde havanın iyice soğuması ve yer yer kar yağışının görülmesiyle birlikte eğitim hayatında aksaklıklar yaşanmaya başladı. Özellikle kar yağışının yer yer tipiye dönüştüğü ve kar kalınlığının ulaşıma engel olabilecek boyuta ulaşmasının ardından çeşitli aksaklıklarla karşı karşıya kalınmaktadır.

Karın etkisini arttırdığı Kars'ta da durum bu şekilde ve yağan kar çoğu yolun kapanmasına neden oldu. Bununla birlikte Kars'ta eğitim gören öğrenciler "Yarın okullar tatil mi?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Kars'ta okullar tatil olacak mı? Kars'ta kar tatili var mı? Gibi çeşitli soruların cevabını ve valilikten yapılan ilgili açıklamaya haberimizin alt kısmından ulaşabilirsiniz.


5 Aralık 2019 Kars'ta Okullar Tatil Mi? 

Kars'ta okulların tatil edildiğiyle ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Bu konuyla alakalı olarak Kars Valisi Türker Öksüz’un bir açıklama yapması bekleniyor. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


Kars Valisi Türker Öksüz okulları tatil edecek mi?

►Not: Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.