1. HABERLER

  2. TV

  3. Çukur 32 Bölümde neler oldu? Çukur 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Çukur 32 Bölümde neler oldu? Çukur 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 32 Bölümde neler oldu? Çukur 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı ilk sahne izleyici tarafından merak ediliyor. Çukur son 32. Bölüm izleme linki araştırılıyor. Sevilen dizi her hafta pazartesi akşamları ekrana geliyor. Dizinin müzikleri, oyuncuların performansları ve konusu çok beğeniliyor.

A+A-

Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı ilk sahne izleyici tarafından merak ediliyor. Çukur son 32. Bölüm izleme linki araştırılıyor. Sevilen dizi her hafta pazartesi akşamları ekrana geliyor. Dizinin müzikleri, oyuncuların performansları ve konusu çok beğeniliyor. Aras Bulut İynemli’nin Yamaç karakterine, Diln Çiçek Deniz’in Sena karakterine hayat verdiği dizinin oyuncuları arasında Ercan Kesal, Perihan Savaş, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Roza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor. Sezon finaline az bir zaman kala nefesler tutuldu. Son bölümlerde Yamaç abisi ile ilgili gerçeği öğrenip büyük bir yıkıma uğradı. Son bölümde Vartolu, “Sana o zamanda söylemişti. Ben buradan hiçbir yere gitmiyorum diye. Canımı acıtmak için elinden gelen her şeyi yaptın. Ama her şey bitti. Sizin devriniz artık kapandı sayın İdris Koçovalı. Bundan sonra ben varım. Ben ve…” diyor ve sahneye Selim giriyor. Selim, Emrah ve Nazım ittifakının ekrana geldiği tanıtımda Selim, Emrah ve Nazım’ı açığa çıkmadığı konusunda ikna etmeye çalışıyor. İkiliyi uyaran Selim’in “Ya bugün Çukur’un son günü olacak ya da bizim. Karar sizin!” sözleri dikkat çekiyor. İdris’in Selim’in ihanetine vereceği karşılık merakla beklenirken, yaşadığı hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor. Selim’in “Vartolu’ya tapuları gönder. Yarın sabah bu işi bitiriyoruz. Tabii Yamaç bu gece benim ipimi çekmezse!” sözleriyle kararını açıkladığı tanıtımda Yamaç ve Vartolu’nun yaşadığı tehlike dolu anlar dikkat çekiyor. Yamaç’tan Akşın’a görücü geleceği haberini alan Celasun sarsılırken, Sena’nın gözyaşları içinde kaldığı anlar merak uyandırıyor. Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı ilk sahne ve Çukur son 32. Bölüm izleme linki merak ediliyor. Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? Show TV’nin iddialı yapımı her hafta pazartesi akşamları ekrana geliyor. Dizinin oyuncuları arasında Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. Dizi her hafta nefes kesmeye devam ediyor. Çukur'un, 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek Sezon Finali Gala Gecesi'nde birçok ünlü sanatçı yer alacak. Dizide nefesler tutuldu. Son bölümlerde Yamaç abisi ile ilgili gerçeği öğrenip büyük bir yıkıma uğradı. Son bölümde Vartolu, “Sana o zamanda söylemişti. Ben buradan hiçbir yere gitmiyorum diye. Canımı acıtmak için elinden gelen her şeyi yaptın. Ama her şey bitti. Sizin devriniz artık kapandı sayın İdris Koçovalı. Bundan sonra ben varım. Ben ve…” diyor ve sahneye Selim giriyor. Selim, Emrah ve Nazım ittifakının ekrana geldiği tanıtımda Selim, Emrah ve Nazım’ı açığa çıkmadığı konusunda ikna etmeye çalışıyor. İkiliyi uyaran Selim’in “Ya bugün Çukur’un son günü olacak ya da bizim. Karar sizin!” sözleri dikkat çekiyor. Çukur 33. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

ÇUKUR 33. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Selim, Emrah ve Nazım ittifakının ekrana geldiği tanıtımda Selim, Emrah ve Nazım’ı açığa çıkmadığı konusunda ikna etmeye çalışıyor. İkiliyi uyaran Selim’in “Ya bugün Çukur’un son günü olacak ya da bizim. Karar sizin!” sözleri dikkat çekiyor.

Çukur'un 32. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Selim’in “Vartolu’ya tapuları gönder. Yarın sabah bu işi bitiriyoruz. Tabii Yamaç bu gece benim ipimi çekmezse!” sözleriyle kararını açıkladığı tanıtımda Yamaç ve Vartolu’nun yaşadığı tehlike dolu anlar dikkat çekiyor. Yamaç’tan Akşın’a görücü geleceği haberini alan Celasun sarsılırken, Sena’nın gözyaşları içinde kaldığı anlar merak uyandırıyor.

Çukur'un 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Vartolu’nun “Sizin devriniz artık kapandı Sayın İdris Koçovalı. Bundan sonra ben varım. Ben ve…” diyerek Selim’i İdris Koçovalı’nın karşısına çıkardığı tanıtım dikkat çekiyor. İdris’in Selim’in ihanetine vereceği karşılık merakla beklenirken, yaşadığı hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor.

ÇUKUR KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

ÇUKUR NE ZAMAN SEOZN FİNALİ YAPIYOR?

Çukur'un, 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek Sezon Finali Gala Gecesi'nde birçok ünlü sanatçı yer alıyor.

Show TV’nin fenomen dizisi ‘Çukur’, 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek ‘Sezon Finali Gala Gecesi’ ile tatile çıkacak. Bu özel gecede sahne alacak olan ‘Çukur’ şarkılarının ünlü sesleri HT MAGAZİN’e konuştu

Tüm gelirin Tohum Otizm Vakfı’na aktarılacağı, bilet satışı Biletix’te devam eden ‘Sezon Finali Gala Gecesi’nde izleyiciler sezon finalini oyuncularla beraber izlerken dizinin dillere pelesenk olan şarkılarını da canlı canlı dinleme fırsatı yakalayacaklar. Toygar Işıklı ve orkestrası eşliğinde Gazapizm, Aras Bulut İynemli’yle, Gökhan Bölükçü, Nebil Sayın’la sahneye çıkacak. Muhteşem konser Allame, Cem Adrian, Kubilay Aka, Melek Mosso, Eypio ve sürpriz isimlerle coşkuya dönüşecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.