1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ziraat Bankasından 6 Ay Geç Ödemeli İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankasından 6 Ay Geç Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankasından 6 Ay Geç Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Temel İhtiyaç Destek Kredisinden Yararlanamayan Vatandaşlar İçin Yeni Formül! Ziraat Bankasından 6 Ay Geç Ödemeli İhtiyaç Kredisi Duyuruldu..!

A+A-

Ziraat Bankası destek kredisi başvurularını almaya devam etmektedir. Düşük ve dar gelirli aileler, emekliler ve asgari ücretle çalışanlar için temelde gıda harcamaları, kira, elektrik, su, doğal gaz faturaları için düşük faizli kredi. 0.49 faiz oranı ve 6 ay ödemesiz opsiyonu ile 3 bin, 5 bin, 7,5 bin ve 10 bin TL olmak üzere 4 farklı şekilde ihtiyaç kredisi sunuluyor. Kredi başvurusunun onaylanmasından sonra 36 aya kadar eşit bir taksit planı oluşturmak mümkündür. Peki, bireysel temel ihtiyaç kredisine nasıl başvurursunuz? İşte detaylar...

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Kredisi Nedir? 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak temel ihtiyaçlar kredi destek paketini açıkladı. Korona virüsü kapsamında alınan önlemler nedeniyle mağduriyetlerin giderilmesi için gıda harcamaları, kira, elektrik, su ve doğalgaz faturaları gibi düşük ve orta gelirli grupların temel ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredisi sunulacak.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Kredisi Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası bireysel temel ihtiyaç destek kredisi; şubeler, mobil Şubeler, telefon bankacılığı ve resmi web sitesi aracılığıyla kolayca ifa edilebilir.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Ziraat Bankası, bireysel temel ihtiyaç destek kredisi paketi kapsamında 0.49 faiz oranıyla 36 aylık eşit taksitle en fazla 10 bin TL sağlamaktadır.

Kredi Ödeme Tablosu Ziraat Bankası

  • 10.000 TL’lik kredi kullananlar, 30 ay boyunca 0,49 faiz oranıyla 376 TL taksitle ödeyecek.
  • 7,500 TL kredi kullananlar, 0,49 faiz oranıyla 30 ay boyunca 282 TL taksitle ödeyecek.
  • 5.000 TL kredi kullananlar, 0.49 faiz oranıyla 30 ay boyunca taksitle 188 TL ödeyecek.
  • 3.000 TL kredi kullananlar, 0,49 faiz oranıyla 30 ay boyunca 113 TL taksitle ödeyecek.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.