1. HABERLER

  2. TV

  3. Yeni Hayat Dizisi Kaldırıldı Mı? Yeni Hayat Final Mi Yapıyor? Ne Zaman Bitiyor
Yeni Hayat Dizisi Kaldırıldı Mı? Yeni Hayat Final Mi Yapıyor? Ne Zaman Bitiyor

Yeni Hayat Dizisi Kaldırıldı Mı? Yeni Hayat Final Mi Yapıyor? Ne Zaman Bitiyor

Bu sezon Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yeni Hayat dizisinin final kararı aldığı haberi sosyal medyanın çalkalanmasına neden oldu.

A+A-

Yeni Hayat İzleyicilerini Üzen Haber! Beklenmeyen Final Kararı

Yeni Hayat Dizisi final mi yapıyor? Bu sezon Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yeni Hayat dizisinin final kararı aldığı haberi sosyal medyanın çalkalanmasına neden oldu.

bu-sezon-kanal-d-ekranlarinda-yayin-hayatina-baslayan-yeni-hayat-dizisinin-final-karari-aldigi-haberi-sosyal-medyanin-calkalanmasina-neden-oldu.jpg

Edinilen bilgilere göre Perşembe günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin reytinglerde istediği başarıyı elde edememesi nedeniyle yayından kaldırılacağı ve final kararı aldığı konuşulmaya başlandı.

Perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor adlı yapımların, dizinin reytinglerine büyük etki ettiği ifade edilirken, Kanal D’nin Yeni Hayat için 3 bölüm daha şans verdiği, reytinglerde artış yaşanmaması durumunda ise final kararı alacağı da konuşulanlar arasında yer aldı.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un olduğu dizi bu akşam 8’inci bölümü ile ekranlara gelecek. Fakat final kararına ilişkin henüz kanaldan bir açıklama gelmedi.

Ağrı Söz / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.