1. HABERLER

  2. TV

  3. Yeni Bir Ev Sunucu Evrim Akın Kimdir? Başvuru Nasıl Yapılır? Şartlar Nedir?
Yeni Bir Ev Sunucu Evrim Akın Kimdir? Başvuru Nasıl Yapılır? Şartlar Nedir?

Yeni Bir Ev Sunucu Evrim Akın Kimdir? Başvuru Nasıl Yapılır? Şartlar Nedir?

Star TV ekranlarında 19 ekim tarihi ile başlayan Yeni Bir Ev programı izleyiciden büyük ilgi gördü. Türkiye'de yapılan tek dekorasyon yarışması olan Yeni Bir Ev'in formatı oldukça sevildi.

A+A-

Star TV ekranlarında 19 ekim tarihi ile başlayan Yeni Bir Ev programı izleyiciden büyük ilgi gördü. Türkiye'de yapılan tek dekorasyon yarışması olan Yeni Bir Ev'in formatı oldukça sevildi. Yeni ev hayalini gerçek yapan yarışma izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı bile.

Programa katılan ev sahiplerinin salonları haftanın her günü farklı bir yarışmacı tarafından dekore ediliyor. Yarışmaya başvuru ile katılan ev sahipleri haftanın her günü farklı bir yarışmacı tarafından dekore edilen salonlardan en çok hangisini beğenirse o evin sahibi olacak. Program yarışmacılarına da finale çıkma şansının yanı sıra 10 bin liralık ödül veriyor. Hem ev sahipleri hem de yarışmacılar için büyük fırsat sunan programın sunuculuğunu ise ekranların sevilen yüzlerinden Evrim Akın yapıyor.

Yeni Bir Ev Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Star TV ekranlarında yeni başlayan yarışma seyircinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Evine yeni bir dekorasyon yaptırmak isteyen birçok kişi yarışmaya başvurmanın yollarını arıyor. Beğendiği dekorasyonun sahibi olan ev sahiplerinden biri olmak isteyen izleyiciler başvuru seçeneklerini merak ediyor.

Evrim Akın'ın sunuculuğunu yaptığı Yeni Bir Ev programına 2 şekilde başvuru yapmak mümkün. Star TV'de yayınlanan programa kanalın resmi web sitesi üzerinden ya da 0552 995 11 11 numaralı Whatsapp hattı üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Evrim Akın Kimdir?

Yeni Bir Ev programının sunucusu olarak ekrana dönecek olan Evrim Akın'ın kim olduğu da seyircinin merak ettiği konulardan biri. Müjdat Gezen Sanat Okulu'nda eğitim alan eğlenceli sunucunun ekran yolculuğu İbrahim Tatlıses'in İbo Show programı ile başladı. Evrim Akın bugüne kadar birçok dizide oyuncu olarak rol aldı ve birçok programın sunuculuğunu yaptı. Gülse Birsel'in Avrupa Yakası dizisi ile asıl çıkışı yakalayan Evrim Akın, 2007 yılındaki Bez Bebek dizisi ile de geniş bir hayran kitlesine ulaştı. En son Çocuktan Al Haberi programının sunuculuğunu yapan Evrim Akın, Yeni Bir Ev programının sunucusu olarak ekrana geri döndü.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.