1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Uluslararası Büyükçekmece Festivali Ödüle Doymuyor
Uluslararası Büyükçekmece Festivali Ödüle Doymuyor

Uluslararası Büyükçekmece Festivali Ödüle Doymuyor

5 kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Ödülü"ne lâyık görülen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, ulusal ve uluslararası alanda...

A+A-

5 kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Ödülü"ne lâyık görülen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, ulusal ve uluslararası alanda ödül almaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 18'incisi gerçekleşen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, ACE OF M.I.C.E. tarafından "En İyi Belediye Festivali" ödülüne layık görüldü.

Büyükçekmece Belediyesince 18 yıldır aralıksız olarak sürdürülen, 60'ın üzerinde ülkenin katılım sağladığı ve Dünya Festivaller Birliği tarafından 5 kez Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Festivali ödülüne layık görülen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali yeni bir ödülle bir kez daha onurlandırıldı.

Bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen ACE OF M.I.C.E. AWARDS Kongre, Toplantı ve Etkinlik alanlarında "en iyiler" ödül töreninde "En İyi Belediye Festivali" ödülüne 18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali layık görüldü. UNIQ Hall'de gerçekleşen ödül töreninde Büyükçekmece Belediyesinin ödülü Kültür Müdür Yardımcısı Pınar Çolak'a takdim edildi.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.