1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor Taraftarı Sevdasını Yine Gösterdi!
Trabzonspor Taraftarı Sevdasını Yine Gösterdi!

Trabzonspor Taraftarı Sevdasını Yine Gösterdi!

Ağrı Söz / Süper Lig ekibi Trabzonspor’un hayata geçirdiği önemli projeler arasında yer alan TRA Taraftar Token’lerine bordo mavili taraftarlardan yoğun ilgi geldi.

A+A-

Trabzonspor Taraftarı Sevdasını Yine Gösterdi!

Ağrı Söz / Haber Servisi Süper Lig ekibi Trabzonspor’un hayata geçirdiği önemli projeler arasında yer alan TRA Taraftar Token’lerine bordo mavili taraftarlardan yoğun ilgi geldi.

Dün itibariyle satışa çıkarılan TRA Taraftar Token’leri, ödül platformu Socios.com uygulaması üzerinden taraftar oylaması ile piyasaya sürülerek, 5 dakikadan daha az bir sürede 5 milyon Türk Lirası gelir elde edilmesini sağladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Trabzonspor Genel Müdürü Sinan Zengin, Barcelona’dan sonra ilk satış baz alındığında, en yüksek token satışını bordo mavili kulübün gerçekleştirdiğine dikkat çekerek, 5 dakikada 5 milyon TL’lik bir satış yaptık. Taraftarlarımıza ve tüm yatırımcılarımıza 8 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunmuş olduğumuz 625 bin adet TRA Token 5 dakika içerisinde tükenmiştir. Bu gerçekten de çok büyük bir başarı. Tüm taraftarlarımıza destekleri için sonsuz teşekkürler. Bizi çok gururlandırdılar. Dünyanın dört bir tarafına dağılmış olan taraftarlarımız, biz buradayız ve kulübümüzün her zaman yanındayız dediler. Daha önceki açıklamalarımızda belirttiğimiz gibi, kulübümüzün dijital tarihini taraftarımızla birlikte yazmaya başladık ve bu yolda da birlikte yürüyeceğiz. En büyük varlığımız olan taraftarlarımızın, kulüplerinin kararlarında etkili olacak olmaları en az onlar kadar bizi de heyecanlandırıyor. Taraftarlarımızdan aldığımız bu destek ve güçle daha birçok çalışmayı onların beğenisine sunmak için sabırsızlanıyoruz. TRA Token’larımız 07 Ekim 2020 tarihinden itibaren kripto para borsalarında işlem görmeye başlayacaktır. Bugünkü satıştan alamayan taraftarlarımız, dilerlerse 7 Ekim’den itibaren kripto para borsalarında oluşacak fiyat üzerinden tokenlarımızı satın alabileceklerdir” ifadelerini kullandı.

Ağrı Söz / İçerik Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.