1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. (TKDK)’dan Bilgilendirme Toplantısı
(TKDK)’dan Bilgilendirme Toplantısı

(TKDK)’dan Bilgilendirme Toplantısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Muş İl Koordinatörlüğü tarafından yayınlanan IPARD II 3. Başvuru Çağrı İlanına ilişkin danışman...

A+A-

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Muş İl Koordinatörlüğü tarafından yayınlanan IPARD II 3. Başvuru Çağrı İlanına ilişkin danışman firmalara yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

TKDK Muş İl Koordinatörlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilde faaliyet gösteren proje danışmanlığı firma yetkilileri katıldı. TKDK Muş İl Koordinatörü Beytullah Uygur'un açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, TKDK tanıtım ekibi tarafından sunum yapıldı.

İl Koordinatörü Beytullah Uygur, TKDK tarafından yayınlanan IPARD II 3. Başvuru Çağrı İlanının özelde Muş'a, genel de ise ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Bu çağrı döneminde desteklenecek sektörlerin çok geniş bir yelpazesinin olduğunu ifade eden Uygur, "Sürdürülebilir ve sağlam mali dayanakları olan projelerin sunulmasını ümit ediyoruz. Bu konuda danışman firmalara proje hazırlık sürecinde önemli sorumluluklar düşüyor. Tarım ve hayvancılık alanında sektörel gelişmelere katkı sunmak amacıyla önemli hibe destekleri bulunuyor. Danışman firmaların yanı sıra yatırım yapmak isteyen vatandaşların da koordinatörlüğümüze gelerek her türlü bilgiyi alabilirler" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından TKDK Proje Başvuru Yönetimi Birimi ile Yerinde Kontrol Birimi uzmanları tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.