1. HABERLER

  2. AĞRI

  3. DİYADİN

  4. Suat Özden Yazdı Enerjimize Enerji Katalım Gençler
Suat Özden Yazdı Enerjimize Enerji Katalım Gençler

Suat Özden Yazdı Enerjimize Enerji Katalım Gençler

İlk Oy Harekatına katılalım gençliğe sahip çıkalım gençliği kazanalım. 

A+A-

İlk Oy Harekatına katılalım gençliğe sahip çıkalım gençliği kazanalım. 
Oyuna gelmeyelim Kararsız gençlerimizi kirli siyaset yapanların yaptıklarına destek verdirtmeyelim. Bir oy Çok şeyi değiştirir? 
16 yıldır iktidarımızın yaptıklarına göz yumanlar kendi çıkarları için oynamaya çalışan  şahıslardır. 

Biz buna engel olmalıyız oturduğumuz  yerden  eleştiri yapmaktansa yüzüne söylemek daha iyi. Bir kişinin adıyla kirlenemeyiz. Her yaşanan  olumsuzluğu kişinin sorunlarını topluma mal etmemek gerekiyor. 
 Şuana Kadar Ak Parti ne yaptı diyenler var acaba eski dönemi eski hükümetlerin yaptıklarını da eleştiriyorlar mi? O zaman da devlet hükûmet yok muydu? Görünürde aile büyükleri kendi menfaati için çalışanları gördüm.
 Şu an nemalanmayı görmedikleri için yer bulamadıkları için bu seferde kendileri degil başkalarını yönlendirip ortalığı bulandirmaya çalışanlara hiç bir zaman uymamak lazım. Insanın dik duruşu olmalı insanın bir çizgisi olmalı kendi menfaatine göre şekillenmemek gerekir. Topluma faydalı olanlarla adım atılmalı.  Kendi menfaati doğrultusunda adım atanlara engel olmak lazım.
 Körü körüne neymiş şahısi seviyorum o karizmadır yakışıklıdır düşüncelerine sahip olan insanlarımız var bizim karizmaya ihtiyacımız yok bizim ülkemize halkımıza hizmet lazım hizmet o yüzden  Bu hükümetimizin yaptıklarını göz ardı etmemek lazım. 
Birlik beraberlik olması lazım. Velhasıl şuan tüm Dünya islam aleminin liderine ve Turkiyeye karşı zalimler bir olmuş o yüzden geleceği iyi düşünmek gerekir.
 İsrailin uşakları israilin orta doğu projesine boyun eğmeyelim.
"II. Abdülhamit Han gitmeden bu ülke düzelmez" diyen; Din alimi, ateist, Mason, Ermeni ve Rum çeteciler hep beraber "İttihat" ettiler, birleştiler.
Abdülhamit gitti...
9 sene sonra koca imparatorluk ta gitti.
Erdoğan da gider... 
Gider ama neler daha gider hiç düşündün mü?

Bugün Erdoğan karşısındaki cepheye bakmak yeterli ... 
Şu anki muhalefet profili aynen o zamanki muhalefet korosunu aratmayacak şekilde adeta dizayn edilmiş gibi...
Dindarından dinsizine, Yahudisinden Ermenisine, vatanseverinden hainine varıncaya kadar her kafadan sesin olduğu o zamanki muhalefet  korosu; sırf şahsi öfkesi, nefreti,  kıskançlığı veya  basiretsizliği yüzünden koca imparatorluğu param parça etti gitti..!
Aynen bugünkü muhalefetin oluşması gibi... 
Ne acı değil mi?

Şimdi; bu gün kü muhalefet gürühunun,
"Abdülhamid gitsin de ne olursa olsun" örneğinde olduğu gibi; "Erdoğan gitsin de ne olursa olsun" moduna girmiş olmalarına "tesadüf" mü yoksa "tekerrür" mü dersiniz? 
 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.