1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Şok Aktüel 28 Nisan ile 1 Mayıs 2018 indirim günleri katalogları
Şok Aktüel 28 Nisan ile 1 Mayıs 2018 indirim günleri katalogları

Şok Aktüel 28 Nisan ile 1 Mayıs 2018 indirim günleri katalogları

Haftalık indirimlerini yeni bir kampanya ile tamamlayan ŞOK market, 28 Nisan – 1 Mayıs günlerini kapsayan aktüel indirim listesini yayınladı. ŞOK’un Nisan ayının son hafta sonuna ait aktüel ürünler kataloğunu haberimizde inceleyebilirsiniz.

A+A-

ŞOK Aktüel 28 Nisan 2018 indirim günleri, her hafta sonu olduğu gibi standartları bozmayıp Cumartesi günü başlayacak. Yeni haftaya yeni kampanyalar ile merhaba diyen marketimiz, Şok aktüel fırsatları ile buluşmanız için sizleri şubelerinde bekliyor. Sizden gelen talepler neticesinde haftada iki defa kampanya hazırlayan ŞOK marketler, hazırladığı Aktüel Çarşamba kataloğu ve hafta sonu eklediği ŞOK Aktüel Cumartesi günü indirimli ürünler listesi ile marketçilik segmentinin en iyileri arasında yerini almaya devam ediyor.

Her keseye uygun kaliteli ürünlerle takipçilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan ve sayısız aktüel başarıya imzasını atan ŞOK market’in, bu hafta sonu indirim sepetlerinde yer alacak olan aktüel ürünlerini sizler için inceledik. Şok Aktüel İndirimler listesine ve diğer marketlerin indirimli aktüel sayfalarına çabucak ulaşabilmeniz için parça parça yayınlamak yerine, her zaman olduğu gibi haberimizin sonuna eklemeyi unutmadık.

Şok 28Nisan – 1 Mayıs 2018 Cumartesi günü indirime girecek olan ürünler listesi, iki sayfayı kapsıyor. Şok’un sloganı olan evin ihtiyaçları için Şok yeter de artar sözlerinin ne kadar doğru olduğunu kataloğu inceleyince fark ediyoruz. Bu hafta sonu indirimlerinde elektronik ürünlerin yer alması Şok takipçilerini elbette çok sevindirecek. ŞOK marketin, hafta sonu kataloğuna baktığımızda ilk sayfada, biran önce indirime girse de alsak dediğiniz AXEN 43” uydu alıcılı smart led TV 1199 TL indirimli fiyat, üstelik 2 yıl garanti ve 6 ay taksit fırsatı ile satışa çıkacak. Ayrıca saç kesme makinesi 24,90 TL, KAWAİ oto teyp 59,90 TL piyasadan daha uygun fiyat ile Şok Aktüel 29 Nisan kampanya da indirimli ürünler olarak reyonları süsleyecek. Şok aktüel indirim haberlerini kimsenin övmesine gerek kalmadan marketimiz, yeter de artar şok sayfasına eklediği birçok ürün ile kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Başka markette kesinlikle olmayan, bugün ne pişirsem sayfası, ikincisi %50 indirimli ürünler kısmı ve 25TL üzeri alışverişlerin size yaşatacağı keyfi, ŞOK Aktüel fırsat sayfası ile görebilirsiniz.

Şok market bu hafta sonu, İndirimli aktüel ürünlerin yer aldığı kataloğu merak ediyorsanız hazırladığımız katalog sayfalarını inceleyebilirsiniz.

KATALOGLAR İÇİN FOTO GALERİYE GİDİNİZ TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!