1. HABERLER

  2. AĞRI

  3. AĞRI

  4. Semra Polat Doğan, AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı
Semra Polat Doğan, AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı

Semra Polat Doğan, AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı

Kanal5 Program Koordinatörü, Sivil Politika programcısı Semra Polat Doğan, AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı oldu.

A+A-

Kanal5 Program Koordinatörü, Sivil Politika programcısı ve www.sivildusunce.com Genel Yayın Yönetmeni Semra Polat Doğan, AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adayı oldu.

Kanal5 Program Koordinatörü ve yazar Semra Polat Doğan, AK Parti Genel Merkezi’nden yaptığı başvuru ile Ağrı Aday Adayı oldu. Semra Polat açıklamasında şunları söyledi:

“Ağrı, önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış kadim bir şehirdir. Ben Eleşkirtliyim. Eleşkirt Ovası’nın yetiştirdiği, Nuh’un şehri Ağrı’nın evladıyım. Rabbim nasip eder, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan layık görürse aday olur ve akabinde milletvekili seçilirsem, dün ve bugün olduğu gibi yarın da Ağrı’nın eli, ayağı, sesi ve halkımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğim.”

Ağrı ilimiz her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır

“Bugüne kadar hem televizyon programlarımda hem de köşe yazılarımda Ağrılı kardeşlerimizin, hemşerilerimizin, derdine derman olmaya çalıştım; bugünden sonra da olmaya devam edeceğim. Ağrı ilimiz her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır.”

Erdoğan, İslam âleminin umududur

“Türkiye önemli bir dönemeçten geçiyor. 15 Temmuz işgal kalkışmasının ardından, askeri ve bürokratik vesayetin son bulmasının sistem açısından ne kadar önemli olduğu daha çok anlaşıldı ve 16 Nisan referandumu ile Türkiye’nin hiçbir ihtiyacına cevap vermeyen, çağın çok gerisinde kalmış parlamenter sistemi eski Türkiye’de bırakarak yeni bir sayfa açtık. AK Parti kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyen ve toplumun beklentilerini karşılayan icraatları hayata geçirdi. Herkes konuştu ama AK Parti gerçekleştirdi. Liderimiz, önderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yalnızca Türkiye’nin değil, bulunduğumuz coğrafya özelinde tüm İslam âleminin yegâne umududur. İnşallah 24 Haziran Genel Seçimlerinde AK Parti sandıktan zaferle çıkacak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni sistemin Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’ye hizmet yolunda devam edecek.”
semra-polat.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum