1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Sedat Kılınç İnşaat Yeni Projeleriyle Sektörün Nabzını Tutmaya Hazırlanıyor
Sedat Kılınç İnşaat Yeni Projeleriyle Sektörün Nabzını Tutmaya Hazırlanıyor

Sedat Kılınç İnşaat Yeni Projeleriyle Sektörün Nabzını Tutmaya Hazırlanıyor

Kamuoyunun reklam filmlerinden dolayı Suat Altın olarak tanıdığı Sedat Kılınç, kaliteden ödün vermeden her ekonomik sınıfa hitap eden vizyonu ile inşaat...

A+A-

Kamuoyunun reklam filmlerinden dolayı Suat Altın olarak tanıdığı Sedat Kılınç, kaliteden ödün vermeden her ekonomik sınıfa hitap eden vizyonu ile inşaat sektörünün öncüsü olmaya hazırlanıyor.

Bir süredir yapılan açık hava reklamları ile kamuoyunun dikkatini çeken Sedat Kılınç İnşaat, 2018'in başından itibaren yeni oluşumuyla Kayseri'de ve Türkiye'de inşaat sektöründe yepyeni bir oluşuma hazırlanıyor.

"İnsanlar hem adıyla hem görüntüsüyle Sedat Kılınç'ı kısa zamanda tanıyacak"

Daha önce ortağı, yönetim kurulu başkan vekili ve genel müdürü olduğu Suat Altın İnşaat'ın reklamlarından dolayı insanların kendisini, eski ortağı Suat Altın zannettiğini belirten Sedat Kılınç, "O dönemde reklamlarda sürekli ben vardım ve beni Suat Altın olarak biliyorlardı, böyle hitap ediyordu. Yeni firmamızda insanlar, firmamızın adı da olması hasebiyle Sedat Kılınç'ı hem adıyla hem görüntüsüyle kısa zamanda tanıyacaklar. Biz de bu süreci hızlandırmak için reklam içerikli görsel faaliyetlere başladık" dedi.

Herkese ve her keseye uygun konutlar

Bugüne kadar ortaya çıkardıkları binlerce konut ile sektörde ciddi bir tecrübe edindiklerini hatırlatan Firma Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, Kayseri'den başlayarak önce Türkiye, ardından dünya şehirlerinde konut üretimi yapma hedefinde olduklarını söyledi. Kaliteden ödün vermeden her ekonomik gelir sınıfına konut üretimi yapma amaçlarını olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, "Konutların maliyetini düşüren bazı unsurlar var, bunun en başında arsa maliyetleri geliyor. Arsaların uygun olduğu bölgelerde de daha uygun fiyatta ama kalitemizden ödün vermeden konut üretimi yapacağız. Arsa maliyetlerinin yüksek olduğu bölgelerde ise doğal olarak konut maliyetleri artıyor. Dolayısıyla bizim herkese ve her keseye uygun konut üretme hedefimiz var. Bundan sonra bu hedef doğrultusunda hareket edeceğiz" diye konuştu.

Kılınç, halihazırda Kayseri'de Sümer Bölgesi başta olmak üzere Talas'ta, Yıldırım Beyazıt'ta ve Ahi Evran'da konut inşaatlarına başladıklarını sözlerine ekledi.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.