1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir?
Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Yılan Görmek, Rüyada Yılan Saldırması, rüyada yılan sokması, rüyada siyah yılan görmek, rüyada yeşil yılan görmek, rüyada yılanlar görmek,yılandan kaçmak gibi Rüya yorumu ve anlamları

A+A-

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Yorumu

Rüyada yılan görmek birçok yerlerde hayra delalet etmese de aslında zenginlik simgeler. Sinsi ve zehirli bir hayvan olan yılan, uzun olması ve ağzını çok fazla açabilmesi nedeniyle zenginlikle yorumlanmaktadır.

İlişkilerde yılan görmek ise, iki kişinin birbirini bağlayacağı bir sürece girildiğine işaret etmektedir. Yani rüyada yılan görmek bağlanma, zenginlik ve diğer detaylara göre sinsilik olarak yorumlanır. Rüyada büyük yılan düşmanın sizden güçlü olduğuna, küçük yılan ise sizden zayıf olduğuna işaret eder. Çok Sayıda Yılan Görmek Nedir?


Rüyada Zehirsiz Yılan

Rüya gören kişi yılandan korkmuyorsa bu yorum hayırlıdır. Çünkü rüyada zehirsiz yılan görmek kişinin eline altın ve para geçeceğine delalettir.


Rüyada Arkadan Gelen Yılan

Rüyanızda, gördüğünüz yılan arkanızdan sinsi sinsi geliyor ve sizi tedirgin ediyorsa bunun anlamı hayatınızdaki bazı insanların arkanızdan kuyu kazdığına ve sinsilik ettiğine işarettir.
yilan-gormek-gif.gif


Rüyada Kara Yılanı Görmek

Rüyada kara yılan görenler de büyük bir kısmetin eşiğindedir. Genelde ev içinde bir değişiklik, yeni eşyalar anlamına gelmektedir.


Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, yeni kişilerle tanışacağınızı ve bu kişilerin yüksek mevkilerde olduğunu ifade eder.


Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Beyaz yılan zararsız ama sinsi bir düşmanla tabir edilir. Yılanın ayakları varsa bu kişi sizden maddi olarak daha güçlü demektir. 
beyaz-yilan.jpg


Rüyada Altından Yılan Görmek

Genel olarak hayırlı işler yapmaya yönelmeniz gerektiğine işaret eden rüyada altından yılan görmek hayırlıdır. İş hayatınızda da özel hayatınızda da ihtiyacı olanlara yardım edeceğiniz anlamına gelmektedir.

altin-yilan.jpg


Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Sizi yanlış işlere şevk edecek olan zayıf imanlı birinin varlığına işaret eder. Yeni tanışacağınız ya da uzun süre görmediğiniz bu kişilere karşı dikkatli olmanız gerekir.
yesil-yilan-gif.gif


Rüyada Engerek Yılanı Görmek

En korkulan rüyalardan olan rüyada engerek yılanı görmek, güçlü ve tehlikeli düşmanların varlığına işaret eder. Kobra yılanı da aynı şekilde yorumlanır. Ama rüyada boğa yılanı görmek sıkıntılı ve karanlık günlerin yaklaştığına işaret etmektedir.


Yılanın Pençe ve Boynuzunun Olması

Yılanın daha korkutucu şekilde göründüğü pençeli ve boynuzlu olması durumunda düşmanınızın gücünün etkili olduğu anlamı çıkarılır.


Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada yılanın uçtuğunu görmek her koşulda düşmanınızın sizden uzaklaşacağına, sıkıntılı günlerinizin biteceğine işaret etmektedir.


Rüyada Uzun, İri Yılan Görmek

İri yılan görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder. Mal ve mülk yönünden zengin olacağınızın işareti olan bu yılanlar, bazen aile içindeki düşmanlıkları da işaret eder.

iri-yilan.jpg


Rüyada Yılanla Boğuşmak

En sık karşılaşılan rüyalardan olan yılanla boğuşmak genelde olumsuz olarak yorumlanır. Yılanla boğuşmak sıkıntılarla boğuşmak, düşmanlarla uğraşmaktır. Ama rüyada yılanı öldürdüğünüzü görüyorsanız düşmanlarınızdan kurtulacağınız anlamına, öldürdükten sonra parçalara ayırıyorsanız düşmanlarınızın mallarını da alacağınız anlamına gelmektedir. Yılandan korkmuyorsanız aşk ve iş yaşamınızda mutluluk bulacağınız anlamına gelir.


Rüyada Yılanın Size Yaklaşması

Yılanın bedenden çıkması, kişinin akrabalarından ve canı bildiği kişilerden gelecek kötülükler anlamındadır. Bir diğer manası da aile içinde huzursuzluklar olmaktadır.

yilan-yaklasmasi.jpg


Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek sözlerinizle insanların kötü etkilenmesine neden olacağınız, kırıcı davranabileceğiniz konuların gündeme geleceğine işaret eder. Boğazınızdan çıkan yılan toprak dönerse, öleceğinize işaret etmektedir.

Rüyada ağza yılan girmesi, bilgi ve malınızın artacağı anlamına gelmektedir. Yeni eğitimler alabilir, başarılı olabilir ve size fayda getirecek uğraşlar edinebilirsiniz.
yilan-agizda.jpg


Rüyada Kolda Yılan Görmek

Rüyada kolunuzda yılan görmeniz, malınızın artacağı anlamına gelir.

Rüyada Vücudun Belirli Bölgelerinden Yılan Çıkması

Rüyada kulağınızdan, göbeğinizden ya da burnunuzdan yılan çıktığını görmek ailenizden birinin size düşman olduğuna, cinsel organlarınız ve memenizden yılan çıktığını görmek ise evladınızın size kırıldığını işaret eder. Koynunuzdan yılan çıkması erkek çocuğunuzla tartışacağınızı işaret eder.

Başın üstünde yılan görmek devlet kapısından hayırlı işler ve kazançla elde edeceğinize işaret eder.  Devletle işi olanlar ise hayırlı haberler alır.
 


Evde Yılan Görmek

Evdeki yılan ailedeki düşmanlara işaret eder. Mesela evinize yeni biri girmişse, rüyanızda rüya gördüyseniz bu kişiye dikkat etmeniz gerekmektedir. Yılanlar evinize girip çıkıyorsa, akrabalar ve eve giren çıkanlar düşmanlık besliyor demektir.

Yatakta yılan görmek ve yılanı burada öldürmek rüya sahibinin öleceğine işaret eder.
 


Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılan görüp ondan korkmak düşmanların size zarar veremeceğine işaret eder, düşmanlarınızın kötülüğü size dokunamayacaktır.


Rüyada Yılandan Korkmamak

Yılan görüp korkmamak, bazı sıkıntılı zamanların yakın olduğu anlamına gelecektir. Gökten yılan düşmesi ise kişinin öleceğine işaret ediyor. Yılan nereye düşüyorsa orada kötü şeyler olur.


Rüyada Yılanla Konuşmak

Düşman olarak görülen yılanla konuşmak, düşmanlarınızla anlaşacağınız anlamına gelmektedir. Yılan size kötü sözler söylüyorsa, ağız dalaşasına girebileceğinizi işaret etmektedir.


Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Yılan yumurtası da güçsüz ve korkulmaması gereken düşmanlar, hasetçiler anlamına gelmektedir.


Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek kişinin servetinin artacağına ve elini attığı her işte başarıyı yakalacağına işaret eder. Yılan sizi ısırırsa düşmanınızdan kötülük gelebilir zarara uğrayabilirsiniz.


Sokakta Gezen Yılanlar

Sokaktaki yılanlar bulunduğunuz mekanda başınıza kötü olaylar ve doğal afetler geleceğine işaret etmektedir.


Rüyada Yılan Eti Yemek

Çiğ çiğ yılan eti yemek düşmana karşı zararlı çıkacağınıza, pişirip yemek ise düşmanınızdan yarar elde edeceğinize işaret eder. Yılan sizi yerse, devlet işlerinde başarılı olunur ve kişinin malı çaba göstermeden atmış olur.


Rüyada Yılan Zehirlenmesi

Yılan zehiri ile zehirlendiğini gören kişi, hastalanır. Eğer yılan zehirinden ölürse düşmanı tarafından öldürülür.


Rüyada Yılandan Kaçmak

Yılan görüp kaçabilen kişi düşmanlarından kurtulur. Ölü yılan gören kişi çaba göstermeden düşmanlarından kurtulur.
yilan-saldiri-gif.gif


Rüyada Yılan Psikolojik Yorum

Rüyada yılan görmek, psikanalitik olarak kişinin cinsel hayatının tatmin edici olmadığı anlamına gelmektedir. Freud’a göre rüyada yılan görmek cinsel sorunların varlığına işaret etmektedir. Eğer kişi bu konuda sıkıntılıysa, yılan erkek cinsel organı olarak tabir edilmektedir


Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. 


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler