1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Uçmak - Uçtuğunu Görmek Neye İşarettir?
Rüyada Uçmak - Uçtuğunu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Uçmak - Uçtuğunu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada uçtuğunu görmek her açıdan olumludur. Genelde iyiye işaret eden bu durum, kişinin uçup yere inmediğini bulutlara karıştığını görmesi olarak olduğunda ölümün yaklaştığı anlamı çıkarılır.

A+A-

Rüyada Uçmak Görmek

Rüyada uçtuğunu görmek her açıdan olumludur. Genelde iyiye işaret eden bu durum, kişinin uçup yere inmediğini bulutlara karıştığını görmesi olarak olduğunda ölümün yaklaştığı anlamı çıkarılır. Uçan kişiye göğün kapılarının açılması dünyada yüksek mertebelere gelebileceğine işaret eder. Aynı zamanda uçmak taşınmak ve mekan değiştirmek anlamına da gelebilir.

Kuşlarla birlikte uçmak, kendisinin tanımadığı kişilerle yabancı bir memlekete ya da ülkeye gideceğine işarettir. Gurbetçiler için ise bu rüyanın anlamı yeni yerler keşfetmek için farklı seyahatler yapılacağını işaret eder.

Kişinin rüyasında uçup birden yere düştüğünü görmesi, kafasındaki planların gerçekleşmeyeceğine işarettir. Rüyasında uçup meleklerle konuşan kişi ise çok yüce bir kişidir. Bu kişinin maneviyata dönmesi tavsiye edilmektedir.
ruyada-ucmak---uctugunu-gormek.gif

Rüyada Kuş Gibi Uçmak

Rüya sahibinin rüyada kuş gibi uçmak şekinde gördüğü rüya iş hayatında ve maddi olarak çok iyi yerlerlere geleceğine işaret eder. Uçağa binerek uçmak kişinin sevineceği olayları müjdeler. Kişi mutlu olacağı sözler duyar ve kendini çok iyi hisseder.
ruyada-ucmak---uctugunu-gormek-001.gif

Rüyada Kanatları İle Uçtuğunu Görmek

Kanatlarıyla uçtuğunu gören kişi beklenmedik bir şans elde eder ve beklenmediği menfaatlere erişir. Bu yüzden her zaman iyiye yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada kanatlarıyla uçtuğunu görmek kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Gökten Düşmek

Rüyada gökten düştüğünü görmek kişinin  şimdiki halinden daha sıkıntılı olacağına işaret eder. Bu rüyalarda gerçekten de yere düştüğünüzü görebilirsiniz. Bunun psikolojik anlamı stres altında olmaktır.

Rüyada Kanatsız Olarak Uçmak

Rüyada kanatsız uçtuğunu görmek kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan başarılı olacağı söz konusudur. Girişimci bir insansa bu kişi başarılı olacağı bir işi tek basına yapar ve herkesin hayranlığını kazanır. Başarıya işaret eden bu rüya, kişinin özel yaşamında da kimseye ihtiyaç duymadan güçleneceğine işaret eder.


ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.