1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Uçak Görmek Ne Demek?
Rüyada Uçak Görmek Ne Demek?

Rüyada Uçak Görmek Ne Demek?

Çoğu kişi rüyalarında uçtuğunu görür. Özellikle çocukluk ve gençlik zamanlarında insan rüyalarında yerden rahatlıkla havalanır. Hatta bir yandan da nasıl olsan uçabildiğinizi düşünür, keyiflenirsiniz.

A+A-

Rüyada Uçak Görmek

Çoğu kişi rüyalarında uçtuğunu görür. Özellikle çocukluk ve gençlik zamanlarında insan rüyalarında yerden rahatlıkla havalanır. Hatta bir yandan da nasıl olsan uçabildiğinizi düşünür, keyiflenirsiniz. Bazen rüyanızda altınızdan hızla geçip giden manzaraları bile görmüş olabilirsiniz. Oysa rüyalarda her zaman için kurtulma ve kaçıp gitme ile yorumlanan uçma fikri ile rüyada uçak görmek birbirinden farklıdır.

ucak-gif.gif


Rüyada Uçak Görmenin Genel Yorumu

Bu çeşit rüyalar sizin engelleri aşma isteğinizdir. Yani sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Uçup kaçmaktan farklı olarak rüyada uçak görmek sorunları çözmek için, hayatınıza yeniden itibar kazandırmak için uğraşılması gerektiğini ve sizin de bunu bildiğinizi anlatır. Konulara daha üst çerçeveden bakmalısınız. Hatta uçağı havada görmüşseniz artık kafanızdaki projeleri hayata geçirmenin zamanı gelmiş demektir. Uçak görmek iyi haberler alınacağını da anlatır ve her zaman için kuşlar kadar hür olmanın istendiğine işaret eder.


Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Hayata dair içinizde taşıdığınız ümitler kırılıyor mu? Sorunları çözemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Tekrar her şeyi gözden geçirin. Gerçek hayatta bile uçaklar nedensiz yere düşmezler. Ve eğer rüyanızda uçağı kullandığınızı gördüyseniz hayatınızın kontrolünü tam olarak elinize almak istiyorsunuz demektir. Çevrenizdekileri de buna kolayca ikna edebilirsiniz. Rüyalarda uçak görülmesi konusunun içinde uçak kazası görmek de olabilir. Bu, uçağın düşmesi ile benzer yorumlarda anlatılır. Planlarınızda aksaklıklar çıkabilir demektir. Uçak denize düşüyorsa bu yaşanan sıkıntının yoğunluğunu da anlatır.
ucek-dustu.gif


Rüyada Uçağın Kaçtığını Görmek

İnsanların rüyalarında sık sık gördüğü durumlardan birisi de yetişilmesi gereken aracın saatini kaçırıp yetişememe durumudur. Rüyada uçağın vaktini kaçırdığını görmek de benzer bir durumdur. Hayatınızda kendinizi kapana kısılmış gibi, çaresiz hissediyorsunuz ve fırsatların kaçtığını düşünüyorsunuz. Hep gerilerde kaldığınızı veya kalacağınızı hissediyorsunuz. 


ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.