1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada topuk törpülemek, çocuğunuza kumar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Kumar nedeniyle çocuğunuzun başı belaya gireceğini belirtir.

A+A-

Rüyada Topuk Görmek Neye İşarettir?

Rüyada topuk törpülemek, çocuğunuza kumar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Kumar nedeniyle çocuğunuzun başı belaya gireceğini belirtir. Bu nedenle kumar konusunda çocuğunuzu eğiterek hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada topuk görmek, evliliğe delalettir. Bekarsanız, gördüğünüz topuğun güzelliği kadar huyu iyi olan biriyle evleneceğinize işaret eder. Gördüğünüz topuk bakımsız ve kötüyse evleneceğiniz kişinin kötü huylu olacağına delalettir. Ayrıca, rüyada topuk görmek, mal ve mülk sahibi olacağınızı da belirtir. Mal ve mülkün size kendi ayağıyla geleceğine işarettir. Sadece mal ve mülk değil borcunuz varsa onu da kapatacağınızı gösterir.


Rüyada güzel topuk görmek

Rüyada güzel topuk görmek, bekarsanız; evleneceğiniz, evliyseniz; mal ve mülk sahibi olacağınıza alamettir.


Rüyada topuk dikeni görmek

Rüyada topuk dikeni görmek, bir hatanızdan dolayı başına bir sıkıntı geleceğine ve canınızın çok sıkılacağına delalettir.


Rüyada topuk kırılması

Rüyada topuk kırılması görmek, sağlıklıysanız; hastalanacağınıza, hastaysanız; vefat edeceğinize işarettir.


Rüyada topuk sesi duymak

Rüyada topuk sesi duymak, herhangi bir olay neticesinde strese gireceğinize delalettir. Eğer rüyanızda topuk sesinin nereden geldiğini anlamadıysanız küçük bir hastalık geçireceğinize işaret eder.


Rüyada topuk törpülemek

Rüyada topuk törpülediğini görmek, para bulacağınıza ya da kazancınızın kat kat artacağına işarettir.


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.