1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sıkıntı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sıkıntı görmek, yaptığınız işlerin karşılığını alamayacağınıza, malınızı, mülkünüzü kaybedeceğinize, ortaklığınızın bozulacağına ve psikolojik sorun yaşayacağınıza delalettir.

A+A-

1- Rüyada Sıkıntı Görmek Neye İşarettir?

Rüyada sıkıntı görmek, yaptığınız işlerin karşılığını alamayacağınıza, malınızı, mülkünüzü kaybedeceğinize, ortaklığınızın bozulacağına ve psikolojik sorun yaşayacağınıza delalettir. Ayrıca hem çalışanlarınızla hem de arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına ve tüm bu olumsuzluklar nedeniyle yıpranacağınıza işarettir.


2- Rüyada sıkıntıdan şikayet etmek

Rüyada sıkıntıdan şikayet etmek, işlerinizin artacağına, başarılarınız sayesinde yüksek mertebelere erişeceğinize, yaptığınız bir işi herkesin duyacağına, bu sayede ünlü olacağınıza ve rahata kavuşacağınıza alamettir.


3- Rüyada depresyona girmek

Rüyada depresyona girmek, üzüntülü, zor günleri geride bırakacağınızı, müjdeli bir haber alarak mutlu olacağınızı, ruhen olan sorunlarınızdan dolayı Allah’a yöneleceğinizi ve huzura ereceğinizi ifade eder.


4- Rüyada bunalıma girmek

Rüyada bunalıma girmek, yaşadığınız zor süreçten kurtulacağınıza bu sebeple Allah’a yöneleceğinize ve maddi olarak yetmediği için eğitim yaşamınızda zorlanacağınıza rivayet edilir.


5- Rüyada buhran geçirmek

Rüyada buhran geçirmek, gelecek planlarınızın önündeki engellerin kalkacağına ve sorunlarınızın kalmayacağına yorulur.

Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.