1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Sevgili Görmek Sevgili Olmak Öpmek Nedir
Rüyada Sevgili Görmek Sevgili Olmak Öpmek Nedir

Rüyada Sevgili Görmek Sevgili Olmak Öpmek Nedir

Rüyada sevgili görmek genelde hayra yorumlanır. Sevgilisi olmayan birinin rüyasında sevgili görmesi, aşk hayatına olan özlemi ifade eder

A+A-

Rüyada Sevgili Görmek

Pek çok  kişi gün içinde yaşadığı olaylar nedeniyle rüyasında sevgilisini görebilmektedir. Rüyada sevgili görmek genelde hayra yorumlanır. Sevgilisi olmayan birinin rüyasında sevgili görmesi, aşk hayatına olan özlemi ifade eder. Rüyada eski sevgili görmek ise borçlarınız yüzünden canınızın sıkılacağına işaret etmektedir.


Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Sevgiliyle kavga etmek, genelde aranın iyi olacağına işaret etmektedir. Sevgilisiyle arasında sorun bulunmayan bir kişinin rüyada sevgilisiyle kavga ettiğini görmesi ilişkinin derinleşeceğine işaret eder. Sevgilisinden ayrıldığını gören bir kişi, sevgilisine karşı içinde biriktirdiği duyguları ortaya çıkarmak için hareket etmektedir.
sevgili-kavga-gif.gif


Rüyada Sevgiliyle Yakınlaşmak

Rüya Tabirleri - Rüyada sevgiliyle elele tutuşmak sevgilinizin güvenilir olduğunu, doğru insanla karşılaştığınızı, sevgilinize sarılmanız yakın zamanda duygusal ilişkilere gireceğinizi işaret eder.

Rüyada sevgilisiyle öpüştüğünü gören biri, ona daha fazla bağlanır ve güven duyar. Arkadaşla sevgili olmak ise dostluğun ilerleyeceğine işaret eder. Sevgilisiyle seviştiğini gören biri de ona karşı olan duygularını artık ifade etmek ister.


Rüyada Sevgilisini Evlenirken Görmek

Rüyasında sevgilisinin evlendiğini gören biri onu kaybetmekten korkar ve bu korkuları yaşadığını işaret eder. Eski sevgilisini evlenirken gören kişi ise, onunla yaşadıkları sorunları çözmek isteyen kişilere işarettir.
evlikik-gif.gif


Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyasında sevgilisi tarafından aldatıldığını görenler, gerçek hayatta sevgilileriyle sorun yaşayacakları durumlarla karşılaşabilirler. Sevgilisini aldattığını görmek ise ilişkide yeterince mutlu olmadığınızı işaret edebilir. Rüyada sevgilinin başka biriyle seviştiğini görmek ise ciddi güven sorunlarının bulunduğuna işaret etmektedir.


Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek

Birden fazla sevgilisi olduğunu görenlerin kısmetleri açılır ve gerçek hayatta beğenecekleri kişilerle karşılaşabilirler. Rüyada eski sevgilisiyle yeniden sevgili olduğunu gören kişi ise, eski sevgilisinden bir haber alabilir. Evli biri için yeni bir çocuk haberi söz konusu olabilir.


Rüyada Sevgili Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada eski erkek arkadaşını gören bir kişi, onunla çözemediği sorunların varlığından dolayı eski günleri hatırlar. Bu yüzden özel hayatında ciddi problemler söz konusu olursa, bu rüyalarınıza da yansıyacaktır. Eski sevgili, geçmişten gelen sorunlarınızı çözemediğinize işaret eder. Ayrıca geçmişteki duygusal problemlerin giderilmesi için


ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.