1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Saçın Beyazlaması Ne Anlama Gelir?
Rüyada Saçın Beyazlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saçın Beyazlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçın beyazlaması ne şekilde yorumlanmaktadır? Rüyada saçın beyazlanması nasıl tabir edilmektedir?

A+A-

1- Rüyada Saç Beyazlaması

Rüyada saç beyazlaması,Diyanet Rüya Tabiri Sözlüğü'ne göre rüyanın görülme biçimine ve rüyayı gören kişiye göre değişse de genel olarak olumlu bir sonuç çıkarılan rüya olarak ifade edilmektedir. Rüyayı bir kadının görmesi halinde olumsuz durumların ortaya çıkacağına dair anlamlar yüklenmektedir. Rüyayı erkeğin görmesi ise gittikçe tanınan biri olacağı biçiminde bir anlam içermektedir.


2- Evli kadının saçının ağardığını görmesi

Evli kadının saçının ağardığını görmesi, kocasının günah işlemekten çekinmeyen biri olduğuna delalet etmektedir. Adamın saçının ağarması, saçınızın bir kısmının ağarması halinde karınızın hamile kalacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Hamilelik sonrasında bir erkek çocuğunun dünyaya geleceğine işarettir.


3- Rüyada saçı sakalı beyaz biri görmek

Rüyada saçı sakalı beyaz biri görmek, gerekli olgunluğa eriştiğinize delalet etmektedir. Sakalında beyaz bulunmayan birini görmek, erkek çocuğunuzun olacağına işarettir. Hasta birinin saçı ve sakalının ağardığını görmek, ölüm olarak anlamlandırılmaktadır.


4- Rüyada gençken saçının beyazladığını görmek

Rüyada gençken saçının beyazladığını görmek, uzun bir ömür süreceğinize işarettir. Rüyada vücut kıllarının beyazlaması, eğer zenginseniz işlerinizin kötüye doğru gideceğine delalettir. Fakir biri için bu rüya ödenemeyecek kadar fazla olan bir borç olarak tanımlanmaktadır.


5- Rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek, kadınların bu rüyayı görmesi halinde mutluluk verici bir işle karşı karşıya kalacaklarına ve büyük başarılar elde edeceklerine işarettir.


6- Rüyada saçını kına ile boyamak Diyanet

Rüyada saçını kına ile boyamak, ağaran saç ve sakalı kına ile boyamanız halinde kariyerinizde başarılı gelişmelerin sizi beklediğinin göstergesidir. Rüyada saçını boyama, yaşam tarzınızda büyük değişikliklerin görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Saçınızın renginden memnunsanız değişimin istediğiniz biçimde olacağı, boyama sonrasında üzülmeniz halinde ise kötü bir haber alacağınızı işaret etmektedir.


7- Rüyada birinin saçının beyazladığını görmek

Rüyada birinin saçının beyazladığını görmek, yakınınızın geçmişte yaşadığı olayların tekrardan başına geleceği şeklinde yorulmaktadır.


8- Rüyada beyaz saç teli görmek

Rüyada beyaz saç teli görmek, verdiğiniz bir karar sonrasında kafanızda oluşan belirsizlikler şeklinde yorumlanmaktadır. Çelişkiye düşerek adımlar attığınızı da ifade etmektedir.


9- Rüyada beyaz saçın kopması

Rüyada beyaz saçın kopması, gerçekleşmesini çok istediğiniz bir olaya dair umutlarınızın yok olacağı biçiminde yorumlanmaktadır. Bu duruma karşı hazırlıklı olunması gerektiğine de işarettir.


10- Rüyada beyaz saçın kesilmesi

Rüyada beyaz saçın kesilmesi, kendinizden aşağıda gördüğünüz insanlardan giderek uzaklaşacağınıza ve sosyal çevrenizi daraltacağınıza delalettir.


11- Rüyada saç ve sakalın ağardığını görmek

Rüyada saç ve sakalın ağardığını görmek, yakın zamanda işlerinizin gelişme göstereceğinize ve kariyerinizde yükseliş içerisinde olacağınıza işarettir.


12- Rüyada saçın tamamının beyazladığını görmek

Rüyada saçın tamamının beyazladığını görmek, uzun ömre delalet etse de yoksullukla geçen bir ömür biçiminde de yorumlanabilmektedir.


13- Rüyada saçın bir kısmının beyazladığını görmek

Rüyada saçın bir kısmının beyazladığını görmek, hayatınızın çok iyi şartlarda süreceğine delalettir. Eşinizin hamile olması halinde ise erkek çocuğunu dünyaya getireceğine işarettir.


14- Rüyada sakalda beyaz tüyleri yolduğunu görmek

Rüyada sakalda beyaz tüyleri yolduğunu görmek, etrafınızda bulunan yaşlı insanlara hürmet edeceğiniz anlamına gelmektedir.


15- Rüyada saçın sakaldan daha çok beyazladığını görmek

Rüyada saçın sakaldan daha çok beyazladığını görmek, yaşınızın üstünde bir olgunluğa erişeceğiniz biçiminde yorumlanmaktadır.


Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum