1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Para Görmek Neye İşarettir?
Rüyada Para Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Para Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Para Görmek Rüyalarında para görenler genelde istemedikleri sözler duyarlar ve canları sıkılabilir. Genellikle parayla ilgili rüyalarda dedikodular, kötü sözler söz konusu olmaktadır.

A+A-

Rüyada Para Görmek

Rüyalarında para görenler genelde istemedikleri sözler duyarlar ve canları sıkılabilir. Genellikle parayla ilgili rüyalarda dedikodular, kötü sözler söz konusu olmaktadır. Bazen maddi sıkıntıların işareti olarak para görmek maddi ve manevi sıkıntılar anlamında kullanılabilir. 


Rüyada Para Görmek Tabiri

Altın ya da gümüş para yuttuğunu gören kişi, inkar eder ve islam inancına aykırı davranışlarda bulunur. Altın islamı temsil ettiği için paranın altın olması günaha girmeye neden olur.
para-gif.gif


Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulan kişinin paraya olan ihtiyacı söz konusudur. Para bulunması bazı durumlarda ise kişinin maddi sıkıntılarından dolayı kaynaklanan eksiklerin giderileceğini işaret etmektedir.


Rüyada Para Yırtmak

Rüyasında parasını yırttığını gören kişiler, işlerine son verir. Yani işten ayrılmaya, dükkanı varsa kapamaya işaret etmektedir.


Rüyada Para Kaybetmek

Kısa süreli iç sıkıntısı yaşayacak olan rüyada para kaybetmek yakın zamanda bu sıkıntıdan kurtulanacağına da işaret etmektedir.


Rüyada Para Saymak

Rüyasında para sayan kişi beklenmedik anlarda başarıya ulaşır ve sevinçli haberler alır. Bakır para görmek ve bunu saymak ise maaşında zam alacağıyla yorumlanır.


Rüyada Para Çeşitleri

Bozuk para görmek düşmanlıkla ilişkilendirilir, bazılarına göre ise arkanızdan konuşan kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada kağıt para görmek ise para kaybetmeye işaret eder.


Rüyada Para Çalmak

Rüyasında para çaldığını gören bir kişi gizlenen bazı sırları öğreneceğini ve bu sırlardan kendi lehine bilgilere ulaşacağını fark eder. Para çaldırmak ise gizlenen şeylerin açığa çıkmasına neden olur.


Rüyada Deste Deste Para Görmek

Deste deste para görmek kazanç elde edilecek olan işlere ulaşmayı ifade eder. Özellikle maddi olarak karlı yatırımların düşünüldüğü fırsatları ifade eder.
deste.jpg


Rüyada Birinden Para Almak

Rüyasında birinden para görmek, iş konusunda yardım göreceği anlamına gelir. Yabancıdan para görmek kazançlı fırsatların elde edileceğine, ölüden alınan para ise sıkıntılı bir girişime işaret eder.

Patrondan para almak kazançlı iş fırsatları yaratılacağına, para saklamak tek başına yapılmak istenen işlerin olduğuna delalet eder.


Rüyada Para Görmek Psikolojik Yorumu

Para genelde psikolojik olarak maddi kaygılara işaret eder. Kişinin maddi yaşantısı ve mallarıyla ilgili duyduğu kaygıları ifade etmektedir. Rüyada para görmek psikolojik yorumu güven sorunlarının var olduğuna işaret etmektedir.


Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler