1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Odun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada odun görmek, karşınıza çıkan engellerin üstesinden gelecek kadar güçlü olduğunuza, stres, zorluk ve bela ile karşılaşınca Allah’a isyan etmemeniz gerektiğine delalettir.

A+A-

1- Rüyada Odun Görmek Neye İşarettir?

Rüyada odun görmek, karşınıza çıkan engellerin üstesinden gelecek kadar güçlü olduğunuza, stres, zorluk ve bela ile karşılaşınca Allah’a isyan etmemeniz gerektiğine delalettir.


2- Rüyada kucağında odun taşımak

Rüyada kucağında odun taşımak, iş hayatınızın yoğun olacağına bu nedenle yorulacağınıza ve ailenizdeki bireyler arasında küçük bir tartışma yaşanacağına işarettir.


3- Rüyada yaş odun görmek

Rüyada yaş odun görmek, ailenizde tartışmalar olacağına, zorlu bir dönemden geçeceğinize ve eski bir dostunuzla karşılaşacağınıza alamettir.

ruyada-yas-odun-gormek.jpg


4- Rüyada yanmış odun görmek

Rüyada yanmış odun görmek, hayatınızda olan stres ve sıkıntı sonrası mutlu olacağınıza, sıkıntıların sizi çok yıpratacağına ve aileniz ve sevdikleriniz sayesinde kendinize geleceğinize yorulur.


5- Rüyada odun taşımak

Rüyada odun taşımak, sahip olduklarınızın değerini bilmeniz gerektiğine, çektiğiniz tüm sıkıntılardan sonra başarılı olacağınıza ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza vekalet eder.


6- Rüyada odundan masa yapmak

Rüyada odundan masa yapmak, dileklerinizin olacağını bu yüzden mutlu olacağınızı müjdeler.


7- Rüyada baltayla odun kesmek

Rüyada baltayla odun kesmek, işinizden ayrılacağınızı, agresif olacağınızı ve çocuğunuz olacağını ifade eder.

ruyada-odun-kirmak.jpg


8- Rüyada odundan çanak çömlek yapmak

Rüyada odundan çanak çömlek yapmak, verdiğiniz kararların arasında olmanız gerektiğine, ailenizin desteğiyle güzel işler yapacağınıza ve bu işleri büyük miktarlı yatırımlar yapacağınıza delalettir.


9- Rüyada odundan ev inşa etmek

Rüyada odundan ev inşa etmek, mal sahibi olabilmek için gecenizi gündüzünüze katarak çalışacağınıza bu nedenle ailenize vakit ayıramayacağınıza alamettir.


10- Rüyada odundan heykel yapmak

Rüyada odundan heykel yapmak, sizi zora sokacak hatalar yapacağınıza bu yüzden hem vicdan azabı çekeceğinize hem de depresyona gireceğinize ve arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına yorulur.

ruyada-odundan-heykel-yapma.jpg


11- Rüyada çam odunu görmek

Rüyada çam odunu görmek, sabırlı olduğunuzu, ayağınız yere iyi bastığı için dediğim dedik olduğunuzu ve sizin için önemli olan kararları hızlı, gönül rahatlığıyla verdiğinizi gösterir.


12- Rüyada odun çuvalı görmek

Rüyada odun çuvalı görmek, sorumluluklarınızın gerektirdiği gibi hareket etmediğinizden dolayı çevrenizdekilerin sizden uzaklaşacağının habercisidir.


13- Rüyada ıslak odun görmek

Rüyada ıslak odun görmek, elinize yüklü miktarda para geçeceğini, fakat bu paranın sizin için hayırsız olduğunu ve bu para yüzünden ailenizle aranızın bozulacağını belirtir.


14- Rüyada oduncu görmek

Rüyada oduncu görmek, çevrenizde dedikodunuzu yapan insanlar olduğunu gösterir. Ayrıca mal, mülk ve zenginlik habercisidir.


15- Rüyada kuru odun görmek

Rüyada kuru odun görmek, inadınız sayesinde istediklerinizin olacağı, sözünü dinleten ve sorumluluk sahibi biri olduğunuzdan dolayı sevilen biri olacağınız şeklinde tabir edilir.


16- Rüyada odun yığını görmek

Rüyada odun yığını görmek, dertlerinizin ve sıkıntılarınızın artacağına bu sebeple çok üzüleceğinize alamettir.


17- Rüyada odun kömür görmek

Rüyada odun kömür görmek, geleceğinizin aydınlık olduğunu ve çok çalışarak önemli başarılara imza atacağınızı ifade eder.


18- Rüyada odun kesmek

Rüyada odun kesmek, düşmanlarınıza karşı üstün duruma geleceğinizi ve onları alt edeceğinizi ifade eder.


19- Rüyada odun yakmak

Rüyada odun yakmak, size veya başkasına söylenen kötü söz yüzünden kavgaya karışacağınıza ve size miras kalarak mal ve mülk sahibi olacağınıza işarettir.


20 - Rüyada odun toplamak

Rüyada odun toplamak, yapmak istediğiniz işlere engeller olduğuna, hakkınızda bazı dedikodular yapıldığına ve bu dedikodular yüzünden sizin hakkınızda bazı kişilerin aklında kötü düşünceler oluştuğuna alamettir.


21- Rüyada odun dizmek

Rüyada odun dizmek, beklediğiniz bir paranın geleceğine, sıkıntılarınızın biteceğine ve refaha kavuşacağınıza yorulur.

ruyada-odun-dizmek.jpg


22- Rüyada odunu ateşe atmak

Rüyada odunu ateşe atmak, çektiğiniz zorluklardan sonra rahata ereceğinize ve hayırlı haberler alacağınıza vekalettir.


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.