1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Midye Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Midye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Midye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada midye görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada midye görmek ne şekilde yorumlanmaktadır?

A+A-

Rüyada midye görmek

Rüyada midye görmek, araştırma yapmadan kalkışacağınız bir işten zararlı çıkarak pişmanlık duyacağınıza delalet etmektedir. Bu durum pişmanlıkla sınırlı kalmayarak; zararınızı karşılamak adına elinizden geleni yapacağınızı ifade eden bir rüya olarak ifade edilmektedir. Kendi olanaklarınızla bulunduğunuz durumdan çıkmak adına var gücünüzle mücadele edeceğinizi ifade etmekte olan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada midye yediğini görmek

Rüyada midye yediğini görmek, fazlasıyla güvendiğiniz kişilerin ihanetine uğrayacağınıza delalet eden bir rüyadır. Yakın çevrenizdekilerin size nankörlük edeceğini gösteren bir rüya olarak da tanımlanmaktadır.


Rüyada başka birinin midye yediğini görmek

Rüyada başka birinin midye yediğini görmek, başkalarını tanımadan hakkında fikir yürüteceğinize delalettir. Art niyetin göstergesi olan rüyadır.


Rüyada midye dolma görmek

Rüyada midye dolma görmek, maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize işarettir.


Rüyada midye kabuğu görmek

Rüyada midye kabuğu görmek, oldukça zorlanacağınız bir konuya işaret etmektedir. Ailenizle fikir ayrılığına düşmenizden ötürü sorun yaşayacağınıza da delalettir.


Rüyada midye topladığını görmek

Rüyada midye topladığını görmek, özlem duyduğunuz kişileri göreceğinize ya da bolluk içinde bir hayat süreceğinize delalettir.


Rüyada midye çıkardığını görmek

Rüyada midye çıkardığını görmek, hayatınıza farklı bir yön vererek; yeni kararlar alacağınıza delalettir.


Rüyada midye aldığını görmek

Rüyada midye aldığını görmek, mal mülkünüzün satışını yaparak maddi gücünüzü yeniden toparlayacağınıza işarettir.


Rüyada midye sattığını görmek

Rüyada midye sattığını görmek, yorgun bir döneme girdiğinizden ötürü uzun bir dinlenme sürecine gireceğinize delalet eden bir rüyadır.


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.