1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kovalanmak, Kaçmak Görmek
Rüyada Kovalanmak, Kaçmak Görmek

Rüyada Kovalanmak, Kaçmak Görmek

Rüya sahibi, rüyada kovalandığını görüyorsa bu kişinin velveleci, kuruntucu ve sürekli şüpheli biri olduğuna işaret edilmektedir.

A+A-

Rüyada Kovalanmak

Rüya sahibi, rüyada kovalandığını görüyorsa bu kişinin velveleci, kuruntucu ve sürekli şüpheli biri olduğuna işaret edilmektedir.


Rüyada Kovalanmak Tabiri

Rüyada kovalanmak, rüya sahibinin şüpheci olduğunu göstermektedir. Rüya sahibi her şeyden şüphe duymaktadır ve kimseye güvenmemektedir. Havadan bile nem kapabilen kişilerdir. Aynı zamanda rüyada kovalanmak rüya sahibinin rahatsız olduğu, yüz yüze gelmek zorunda olduğu kişilere işaret etmektedir. Kişi eğer adını duymak ve yüzünü görmediği bu kişilerle her gün karşılaşmaktan huzursuzluk duymaktadır. Bu durum kişi tarafından oldukça şikâyet edilmektedir.
ruyada-kovalanmak.gif


Rüyada Biri Tarafından Kovalandığını görmek

Rüya sahibinin dile getirmediği bazı duygularının içerisinde olduğu anlamına gelmektedir. Velveleci ve şüpheci olan rüya sahibi, genellikle şüphelerinde haksızdır.


Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada köpek tarafından kovalanmak, rüya sahibinin çevresinden onu istemeyen ve çekemeyen komşularına, arkadaşlarına ve iş hayatındaki rakiplerine yorulmaktadır. Belirtilen bu kişiler rüya sahibinin en zayıf anını kollayarak onu zor duruma sokmayı hedeflemektedir.
kopek-kovalamasi.jpg


Rüyada Bıçakla Kovalandığını Görmek

Rüya sahibine birilerinin kötü niyet beslediğini ve zarar vermek istediğini göstermektedir. Bu kişiler rüya sahibine kötülük yapmak için el ele vermişlerdir.


Rüyada Silahla Biri Tarafından Kovalanmak

Bu durum rüya sahibinin düşmanı ya da düşmanları olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin acı verici bazı gerçeklerle yüzleşmesi ya da bu gerçeklerle yaşaması anlamına geldiği söylenmektedir. Rüyada silahla biri tarafından kovalandığını görmek kişinin bir an önce üzerindeki bu göz ve nazardan kurtulması için kendini okutması ya da kurşun döktürmesi gerekmektedir.


Rüyada Kaçmak

Rüyada kişi kaçtığını görüyorsa her türlü kederden, beladan, kötülükten, dertten ve vicdansız kişilerden de o kadar uzaktadır. Kişi Allah yoluna yakın bu belalı kişilerden uzaktır. Günahlarının af olması için Allah’a her gün el açan kişilerdir.
ruyada-kacmak.gif


Rüyada Korku Şeklindekiler Tarafından Kovalanmak

En sık görülen rüyalardan bir tanesidir. Kişi hayvanlar, kişiler ya da adlandıramadığı kişiler tarafından kovalandığını görmektedir. Kovalayan kişi, rüya sahibini yakalayamaz ancak kişi kim tarafından kovalandığını da bilememektedir. Rüyada korku şeklindekiler tarafından kovalandığını görmek kişinin bir an önce hayatının kontrolünü ele alması gerektiğine işaret etmektedir. Başka bir tabire göre, kişinin muradına ermesi ve zengin olması anlamına da gelmektedir.


Rüyada Tanıdık Tarafından Kovalanmak

Rüyada kovalanmak aslında güzeldir. Kovalanmak bir şeyden kaçmaktan ziyade, kovalayan kişinin sizin yardımınıza ihtiyacı olacağına ve o kişinin bağlığına işaret etmektedir.

Rüyada, rüya sahibini kovalayan kişi eğer tanıdık ve dostsa, arkadaşsa ya da herhangi bir akrabaysa bu kişilerin size yaklaşacağına işaret edilmektedir.

Eğer rüyanızda sizi kovalayan kişi yabancıysa ve tanımıyorsanız bu kişinin sizinle tanışmak ve yakınlaşmak istediğine işaret edilmektedir. Rüyada kovulmak sevgi anlamına gelmektedir.


Rüyada Birisi Tarafından Kovalanmak

Aslında rüyada kovalanmak 3 tabirle açıklanmaktadır:

1.Tabir: Rüyada kovalamak aslında kaçmak anlamına gelmemektedir. Sizi rüyanızda kovalayan kişiyi tanıyorsanız bu kişinin size duygusal anlamda yaklaşmak istediğine işaret etmektedir. Uzaktan bir tanıdığınızsa bu size sevgi göstermek istediği anlamına gelmektedir.. Kovalanmak sevgi anlamına gelir. Rüyada birisi tarafından kovalandığını görmek aslında kovalayan kişi açısından oldukça önemlidir.

2.Tabir: Kovalanmak, en sık görülen kabuslardan bir tanesidir. Rüyanızda görülebilen ya da görülemeyenler tarafından kovalanıyor olabilirsiniz. Rüyanızda sizi kovalayan sizden hızlı olsa bile asla sizi yakalayamaz. Buna bağlı olarak da neden kovalandığınızı öğrenemezsiniz. Rüyada rüya sahiplerini bu noktada kendini çaresiz hissetmektedir. Hayatınızda oldukça zor kararlar vermeniz gerekse bile hayatınızın kontrolünü bir şekilde ele almalı ve kararları kendiniz vermelisiniz.

3.Tabir: Kaçmak aslında kişiye ait lan bir düşüncedir. Kaçmaktan kaçmak pek mümkün olmamaktadır. Kovalanmak, yüzleşmekten korktuğunuz bir durumu da ifade edebilmektedir.


Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.


ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum