1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kendi Düğününü Görmek Neye İşarettir?
Rüyada Kendi Düğününü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Kendi Düğününü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kendi düğününüzü görmeniz zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğinizin işaretidir. Yakın bir dostunuz ya da akrabanızdan kötü haber alacağınız yönünde de yorumlanır.

A+A-

Rüyada Kendi Düğününü Görmek Neye işarettir?

Rüyada kendi düğününüzü görmeniz zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğinizin işaretidir. Yakın bir dostunuz ya da akrabanızdan kötü haber alacağınız yönünde de yorumlanır. Ayrıca alacağınız kötü haber sonrası sizinde üzüntüden hastalanacağınıza da delalettir. Yakın zamanda çok sıkıntılı, stresli bir döneme gireceğinizi ve büyük sorunlar yaşayacağınızı işaret eder.


Rüyada kendi düğününü yapmak

Rüyada kendi düğününüzü yapmanız vefat eden bir akrabanızın arkasından kalanlar için iyilikte bulunacağınıza ve hem manevi hem de maddi anlamda onlara destek olacağınıza işarettir.


Rüyada kendi düğününü kaçırmak

Rüyanızda kendi düğününüzü kaçırdığınızı görürseniz bu, ölen yakınınızın ardından hiçbir şey yapmadığınızdan dolayı pişman olacağınıza işaret eder.


Rüyada kendi düğününde oynamak

Rüyada kendi düğününüzde oynadığınızı gördüyseniz bu, çok sevdiğiniz birinin sizin için çokça dua ettiğine işarettir.


Rüyada kendi düğününde ağlamak

Rüyada kendi düğününde ağlamak, sevdiğiniz birinin ölüm haberini alarak kahrolacağınıza ve sıkıntılı günler yaşayacağınıza işaret eder. Bu üzüntü ardından kendinizi toparlayacağınıza da delalettir.


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.