1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Karpuz Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Karpuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karpuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Yakın zamanda sorunlarınız ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Ayrıca yakın bir dostunuzdan yardım göreceğinize de delalettir. İş hayatınızda da bolluk bereket yaşanacağının habercisidir.

A+A-

Rüyada Karpuz Görmek Neye İşarettir?

Yakın zamanda sorunlarınız ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Ayrıca yakın bir dostunuzdan yardım göreceğinize de delalettir. İş hayatınızda da bolluk bereket yaşanacağının habercisidir.


Rüyada karpuz aldığını görmek

İş hayatınızda yükseleceğinizi ya da yeni iş kurarak başarılı olacağınızı işaret eder. Kendi sorunlarınız bittiğinde yakınınızın bir sorun ile karşılaşacağı şeklinde de yorumlanır.


Rüyada karpuz kestiğini görmek

Rüyada karpuz kesmek, kötü ve hayırsız işler olacağına işarettir. Ayrıca hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.


Rüyada tatlı karpuz yediğini görmek

Rüyada tatlı karpuz yemek, başarılar elde edeceğinize, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.


Rüyada acı karpuz yediğini görmek

Rüyada acı karpuz yediğinizi görmeniz işlerinizin bozulacağına ve birçok olumsuzlukla karşılaşacağınıza delalet eder.


Rüyada karpuz yediğini görmek

Rüyanızda karpuz yediğinizi gördüğünüzde çevrenizdekilere dikkat edin. Çünkü, bu sizin dedikodunuzu yapanlar olduğunun işaretidir.


Rüyada karpuz çekirdeği görmek

Rüyada görülen karpuz çekirdeği çevrenizde boğazına düşkün birinin olduğunu gösterir.


Rüyada tarladan karpuz görmek

Rüyada tarladan karpuz görmek, yakınlarınız arasında çıkacak gerginliğe ve kavgaya işarettir. Ayrıca mutsuz geçen günleri ardınızda bırakıp yeni güne umutla başlayacağınız şeklinde de yorumlanır.


Rüyada birden fazla karpuz görmek

Birden fazla karpuz, başınıza kötü bir olay geleceğine delalettir.


Rüyada mevsiminde karpuz görmek

Rüyada mevsiminde karpuz görmek, güzel haberler alarak sevineceğinize işaret eder.


Rüyada bozulmuş karpuz görmek

Rüyada bozulmuş karpuz görülmesi, ciddi hastalıklar ile boğuşacağınıza delalettir. Sadece siz değil bu hastalık yakın çevrenizden birinde de olabilir.


Rüyada karpuz suyu içtiğini görmek

Rüyada karpuz suyu içmek, hayatta bulunan tüm nimetlerden faydalanacağınıza, her şeyin en iyisine sahip olacağınıza ve farklı mekanlarda eğlenerek eğlenceye doyacağınıza işarettir.


Rüyada karpuz topladığını görmek

İş ve yatırım anlamında planladığınız girişim için doğru zamanın geldiğini müjdeleyen bir rüyadır.


Rüyada tarlada karpuz görmek

Rüyada tarlada karpuz görmek, aile ve ş hayatından oluşan kişilerle birlikte yeni bir iş kuracağınıza delalettir. Kuracağınız işin başına geçerek birçok başarıya atarken liderlik vasıflarınızı da gözler önüne sereceğinizi gösterir.


Rüyada yere karpuz fırlatmak

İş ortamınızda birinin sizi kıskandığına ve bu kişi yüzünden kariyerinizde yükselemeyip terfi alamadığınıza delalettir.


Rüyada denizde karpuz kabuğu görmek

Rüyada denizde karpuz kabuğu görmeniz, yeni aşklara yelken açacağınızı işaret eder.


Rüyada karpuz tarlasında çalışanları görmek

Rüyada karpuz tarlasında çalışan insanları görmeniz sizin ardınızdan çok laf ve dedikodu yapıldığının göstergesidir. Çok fazla kıskananınızın olduğunu bilmelisiniz.


Rüyada karpuzun içini oyduğunu görmek

Rüyada karpuzun içini oyduğunuzu gördüyseniz bu, yetenekli çocuklarınızın olacağına işarettir. Kariyerinizde yükseleceğinize başarılı işler yapacağınız delalettir.


Rüyada içi ham karpuz görmek

Evlilik hazırlıkları sırasında aileler arasında gerginlik olacağına bu yüzden düğünün erteleneceğine işaret eder. Fakat sabrınızın sonunda her şeyin yoluna gireceğine işarettir.


Rüyada karpuz lekesi görmek

Rüyada karpuz lekesi görmek eskiye olan özleminiz olduğuna ve bazı sağlık sorunları yaşayacağınıza delalet eder. Yaşlıysanız evlatlarınızı özlediğinize ve yollarını gözlediğinize işarettir.


Rüyada canı karpuz çektiğini görmek

Rüyanızda karpuz istediğinizi görmeniz, dileğinize kavuşacağınıza, bekarsanız sevdiğinize kavuşacağınıza ve sevdikleriniz ile hasret gidereceğinize işaret eder.


Rüyada kış mevsiminde karpuz görmek

Mevsiminde olmayan karpuzu rüyanızda görmeniz, bir işe girişeceğinizi fakat bu işin sorunlar doğuracağına işarettir. Ayrıca hırsınız yüzünden çeşitli sorunlar ile karşılaşacağınıza delalettir.


Rüyada karpuzla peynir yediğini görmek

Rüyanızda karpuzun yanında peynir yediğinizi görmeniz, iş yükünüzün hafifleyeceği ve sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir seyahate çıkacağınıza işarettir.


Rüyada manavdan karpuz seçtiğini görmek

Rüyada manavdan karpuz seçtiğini görmek, gençseniz yeni bir mesleğe adım atacağınızı, karar aşamasında ise ailenizin fikrini alacağınızı işaret eder.


Rüyada karpuz yerken dişinin kırıldığını görmek

Rüyada karpuz yerden dişinin kırıldığını görmek, hayatınızda yakın zamanda komik bir duruma düşeceğinize, küçük düşeceğiniz bu durum yüzünden uzun süre canınız sıkılacağına işarettir. Bu yüzden sosyalleşme konusunda çekinceleriniz oluşabilir.


Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.