1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kanalizasyon Görmek
Rüyada Kanalizasyon Görmek

Rüyada Kanalizasyon Görmek

Rüya gördüğümüzde, gerçek hayatta yaşamışız gibi etkisinde kalırız çoğu zaman. Merak ederiz, yorumlatmayı isteriz rüyamızı. Her rüya tabircisinin de farklı yorumlar yaptığını da unutmayalım. 

A+A-

1- Rüyada kanalizasyon görmek nasıl yorumlanır?

Rüya gördüğümüzde, gerçek hayatta yaşamışız gibi etkisinde kalırız çoğu zaman. Merak ederiz, yorumlatmayı isteriz rüyamızı. Her rüya tabircisinin de farklı yorumlar yaptığını da unutmayalım. 


2- Rüyada kanalizasyon görmek

 Rüya sahibinin kötü, insanların hoşuna gitmeyeceği işlere bulaşacağına delalet eder. Ayrıca, harama, günaha sarılacağına, çevresindeki insanların da bu durumdan etkileneceğine işaret eder.

kanalizasyon.jpg


3- Rüyada kanalizasyon borusu görmek

Rüyada kanalizasyon borusu gören kişinin, bulunduğu ortama kişilere ayak uyduramaması anlamına gelir. Bu da insanlar la iletişiminin oldukça kopuk bir şekilde olmasına neden olur. Bu sebepten rüya sahibinin kendine çeki düzen vermesi, daha mutlu huzurlu yaşamasına vesile olabilir.

kanalizasyon-borusu.jpg


4- Rüyada kanalizasyon taşması

Rüyasında kanalizasyon taştığını gören kişinin zor günlerden geçtiğinin habercisidir. Ama çok yakın bir zamanda bolluk bereket içerisinde yaşayacağına delalet eder.


5- Rüyada kanalizasyon pisliği görmek

Rüyada kanalizasyon pisliği görmek, bir çok alime göre günah işlemiş kişinin, günahlarından tövbe edeceğine ve en kısa zamanda muradına ereceğine işaret eder.


6- Rüyada kanalizasyon çukuru görmek

Rüyada kanalizasyon çukuru görmek borçlanmaya ve buna bağlı olarak huzursuzluğa delalet eder. Başka bir tabire göre yakınlarından doğacak sorunlardan dolayı maddi sıkıntıya düşmeyi tabir eder.

kanalizasyon-cukuru.jpg


7- Rüyada kanalizasyona düşmek

Rüyada kanalizasyona düştüğünü görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, refaha kavuşmaya, helal kazanca delalet eder.


8- Rüyada kanalizasyon kokusu almak

Rüyada kanalizasyon kokusu almak, eşler arasında ufak tefek münakaşaların olacağına, ayrılık korkusunun yaşanacağına, bu tür olaylardan dolayı eşlerin birbirine daha fazla bağlanacağına delalet eder. 

Ağrı Söz / Rüya Tabirleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.