1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Gelinlik Giymek
Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek Rüyada hayırlara vesile olan işaretlerden biri de rüyada gelinlik giymek olmaktadır.

A+A-

Rüyada Gelinlik Giymek, Görmek

Rüyada hayırlara vesile olan işaretlerden biri de rüyada gelinlik giymek olmaktadır. Bekar kişiler için evlenme arzusu, evli kişiler için de hayırlı zamanların müjdecisi olarak görülmektedir. Gelinlik görülen şekle göre farklı anlamlar ifade edebilir. Kabarık gelinlik varlıklı olmaya, dar gelinlik ise rızık konusunda sıkıntıya işaret etmektedir. Parlak gelinlik ise iş yaşamında başarılı olma anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Bir Bayanın Gelinlik Giydiğini Görmek

Yaşlı birinin gelin olduğunu görmek ise ahret yaşamının iyi olacağına işaret etmektedir. Çünkü yaşlı insan için gelinlik giymek münasip olarak nitelendirilmez. Bu rüyayı gören kişilerin beklenmedik şeyler yapabilir ve ölümleri yaklaşabilir.

gelinlik.jpg

Rüyada Temiz Gelinlik Giymek

Rüyada temiz gelinlik giymek, iş hayatında ya da yapılması düşünülen girişimlerde başarıya ulaşmak anlamına gelmektedir. Kirli gelinlik giymek ise arzu ettiğiniz şeylerin sizin için hayırlı olmadığına işaret etmektedir.

gitmek-gelinlik.jpg

Rüyada Gelinliğini Çıkardığını Görmek

Rüyada gelinliğini çıkardığını görmek, bir işin üstesinden gelindiğine işaret eder. Öğrenciyse sınavların bittiğine, çalışıyorsa başarılı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada Gelinliğin Yırtık Olması

Yırtık gelinlik bazı şeyler engel olsa da kişinin istediklerine sahip olabileceğine işaret etmektedir. Bu yüzden yırtık gelinlikler genelde olumsuz olarak nitelendirilir. Yırtık gelinlik pisse bunun anlamı eksik malların elde edilebileceği durumlar olabilmektedir.

yirtik.jpg

Rüyada Gelinle Güveyi Bir Arada Görmek

Gelin ve damat görmek kısa sürede mutluluğa ulaşabileceğinize işaret eder. Sıkıntılı olan kişiler için ferah çıkılacağına işaret eder. Evlilik niyetinde olan kişiler için ise gelin ve güveyi birlikte görmek birçok yeni gelişmeye işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Gelinliğin siyah olması, aile hayatında başarılı olmayan durumlara işaret eder. Evliyse boşanabileceğiniz ilişkiniz varsa hayırsız olabileceği anlamına gelebilir. Bazı durumlarda siyah gelinlik giymek boşanmayla sonuçlanacak durumlar yaşanmasına neden olur.

siyah.jpg

Rüyada Gelinlik Giymenin Psikolojik Yorumu

Psikanalize göre rüyada gelinlik giymenin psikolojik yorumu genelde bu niyette olan bir kişinin gördüğü rüyadır. Evlilik niyeti olan ve evlenmeyi düşünen kişilerin göreceği bu tür rüyalarda, kişinin evliliğindeki sorunlar da söz konusu olabilir. Evlilik içinde sıkışmış olan kişiler için güzel günlerin aranacağı anlamına gelebilir. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.