1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Evlenmek, Evlendiğini Görmek
Rüyada Evlenmek, Evlendiğini Görmek

Rüyada Evlenmek, Evlendiğini Görmek

İnsanların gördüğü rüyalar arasında üzerinde en çok yorum yapılan konulardan birisi de evlenme üzerinedir. Bunun hakkında yapılmış çok çeşitli yorumları okuyabilirsiniz.

A+A-

Rüyada Evlenmek

İnsanların gördüğü rüyalar arasında üzerinde en çok yorum yapılan konulardan birisi de evlenme üzerinedir. Bunun hakkında yapılmış çok çeşitli yorumları okuyabilirsiniz.

Ama genel anlamda rüyada evlenmek size gelecek bir yardımın işareti olarak kabul edilir. Bu yardımın da çoğunlukla kutsal bir güç tarafından geleceğine inanılır. Bu yüzden evlenmek çoğu kez dini inanışlara göre yorumlanır. Aynı zamanda rüyanın nasıl görüldüğü de konunun yorumlanması açısından önemlidir.

Bazen de rüyada evlendiğini gören kişi, psikolojik olarak kendini bu duruma hazırlamış ve beklenti içine girmiştir. Özellikle ilişkisi olanlar evlendiklerini sık sık görürler.
ruyada-evlenmek-gormek.jpg

Rüyada İnsanın Kendisinin Evlenmesi

Örneğin kişinin kendini evlenir görmesi en makbul rüyalardan birisidir. Allah tarafından kendisine yardım edileceğine inanılır. Eğer rüyanızda tanıdığınız bir kişiyle evleniyorsanız onun geçimine katkıda bulunmanız gerekiyor demektir.

Tanımadığınız bir kişiyle evlendiğiniz zamanda bu o kişinin sizden uzaklaşacağı anlamına gelir. Taşınabilir veya daha geniş bir yorum yapılacak olursa, ölümü yaklaşmış demektir. Eğer ölmüş bir kişiyle evleniliyorsa bu da umutsuz olarak kabul edilen bir olayın yakında gerçek hale gelebileceğini anlatır.

Yani beklentilerin gerçekleşmesi ve bitti denilen şeylerin başlaması anlamına gelebilen evlilik, beyaz gelinlik giyilmişse haber anlamına da gelebilir. Beyaz ve yeşil renk görmek çok makbuldür.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçtiğini Görmek

Rüyalar genelde tersine çıkar sözü burada tersine yorumlara döner. Evlenme hazırlığı içinde olan bir kişi rüyasında evlilikten vazgeçtiğini görüyorsa bu onun kafasında bu konu hakkında şüpheler olduğunu ve aslında evlenmeyi istemediğini gösterir. Evlilikle ilgili olmayan bir kişinin gördüğü evlilikten vazgeçme rüyası ise bu rüyadaki gelin veya damat adayının karşısındakinden menfaat beklediği anlamına gelir.

Evliyken Yeniden Evlendiğini Görmek

Bütün sıkıntılara rağmen zor zamanların üstesinden gelmek istiyorsunuz, feraha kavuşmak istiyorsunuz. Eşle yeniden evlenilmesi her zaman aileye karşı duyulan ve pek fark edilmeyen güveni anlatır.

Rüyalarda Tanımadığınız Bir Kişiyle Evlenmek

Rüyalarda evlenmenin görülmesi içinde genellikle tanımadığınız kişilerle evlenme durumunu yaşarsınız. Pek çok fırsatı kaçırdığınızı düşüyor, umutsuzluk yaşıyorsunuz. Halbuki işi hayırlı bir yönde de düşünebilirsiniz.


ÖZEL / AGRİSOZ.COM

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.