1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Deniz Görmek Neye İşarettir?
Rüyada Deniz Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Deniz Görmek Neye İşarettir?

Rüyada deniz görmek malın mülkün artacağına kazancın yükseleceğine delalettir. Kişinin günahlarından tövbe etmesine de işaret eden bu rüya genelde hayra yorulmaktadır.

A+A-

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek malın mülkün artacağına kazancın yükseleceğine delalettir. Kişinin günahlarından tövbe etmesine de işaret eden bu rüya genelde hayra yorulmaktadır. Parasının ve kazancının artacağına işaret eden rüyada deniz uzaktaysa feraha çıkmak için zaman gerektiğine, deniz yolculuğu gören ise planladığı seyahate çıkamayacağına işaret etmektedir.
 


Rüyada Deniz Görmek Tabiri

Çeşitli anlamları bulunan ve farklı şekilde tabir edilecek olan rüyada deniz görmek tabiri ne şekilde görüldüğüne göre değişmektedir.
 


Rüyada Deniz Suyu Görmek

Deniz suyunun artması ve azalması askerler ile ilgili yorumlanır. Artması askerlerin artmasına, azalması ise askerlerin azalmasına yorulur. Deniz suyunu avuçlayarak kaba doldurmak çocuğunuzun uzun ömürlü olacağına işaret eder. Deniz suyu içen kişi maddi ve manevi büyük rahatlığa ulaşır. Hane huzuru artar. Denizin tümünü içmek ise bilgeliğe ulaşmak anlamına gelir. Deniz suyunun sıcak olması günaha ve zarara işaret eder.
deniz-gif.gif


Rüyada Denizden Su Almak

Denizden su almak yeni bir iş kurmak ve bu işte başarılı olmak anlamına gelir. Bazı yorumculara göre de evladın uzun ömürlü olmasına işaret eder.
 


Rüyada Deniz Üzerinde Yürümek

Birçok kişinin gördüğü rüyalardan olan rüyada deniz üzerinde yürümek iman dolacağınız ve işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder. Eğer denizi ikiye bölerseniz rahata kavuşursunuz, tüm sıkıntılarınız kaybolur. Denizde oturmak ise yüksek türbeliyle biriyle hayrınıza dokunacak bir görüşme yapacağınızı müjdeler.
denizde-yurumek.jpg


Rüyada Denizde Yıkanmak

Rüyasında denizde yıkandığını gören kişi günahlarından tövbe eder ve arınır. Bazı yorumculara göre rüyada denizde yıkanmak ise kişinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.
 


Rüyada Denizin Taşması

Denizin taşması bazı olayların sizi korkutacağını, denizin kuruması ise yaşanılan ülkedeki sıkıntıları işaret etmektedir. Ülke yönetimindeki kişilerin denizin taşması nedeniyle sıkıntı göreceği de yorumlanabilir. Rüyada denizin kuruması için başarısızlık anlamına gelir. Genelde devletle ilgili işlerdeki başarısızlık olarak yorumlanır.
 


Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Denizin fırtınalı olması devlet yöneticisinin adil olmadığını işaret eder. Devleti kötülüğe sürükleyeceği anlaşılabilir. Bu tür bir denizde yüzen sıkıntıları aşar, boğularak ölen ise cennetliktir.
firtina-deniz-gif.gif


Rüyada Dingin Deniz Görmek

Dingin deniz görmek huzur bulmaya, dalgalı bir deniz görmek ise her zaman mutluluğa işaret eder. Çalkantılar sıkıntıları atlatacağınıza, çirkin bir deniz ise bir konuda kaygı duyacağınız anlamına gelmektedir.
 


Rüyada Denize Dalmak Görmek

Rüyada denize dalmak sıkıntılardan kurtulacağınıza, oradan deniz canlıları çıkarmak ise mal ve mülk edineceğinize işaret eder.
denize-dalmak.jpg


Denizde Gusül Abdesti Almak

Maddi durumu sıkıntılı olan birinin denizde gusül abdesti aldığını görmesi maddi durumunun birden bire değişeceğine ve kazançların beklenmedik yerlerden geleceğine işaret eder.
 


Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak işlerinize çok fazla gömüldüğünüzü işaret eder. İşinizi tutkuyla yapmanız anlamına gelen bu durum, kendinizi işinize adamanızın da göstergesidir.
 


Rüyada Deniz Görmek Psikolojik Yorumu

Bilimsel olarak rüyada deniz görmek psikolojik anlamı kişinin ana rahmine dönme isteğini işaret eder. Yani kişi annesine özlem duyuyor ve çocukluk dönemindeki zamanlarını özlüyor demektir.
 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler