1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada At Görmek Ne Demek?
Rüyada At Görmek Ne Demek?

Rüyada At Görmek Ne Demek?

Rüyada at görmek oldukça önemli ve güzel işaretlere neden olur. Beyaz bir at kısmet ve uzun yol anlamına gelir. Atın her türlüsü olumlu durumlara neden olmaktadır.

A+A-

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek oldukça önemli ve güzel işaretlere neden olur. Beyaz bir at kısmet ve uzun yol anlamına gelir. Atın her türlüsü olumlu durumlara neden olmaktadır. Özellikle ata binmek, meslekteki başarı nedeniyle elde edilecek. Şansa işaret etmektedir. Atı seviyorsanız, ideallerinizi sıkı sıkıya bağlı olduğunuza işaret etmektedir.


Rüyada Atın Üzerinde Olmak

Rüyada atın üzerinde olmak, güçlü ve kudretli olmaya işaret eder. At arabasını üzerinde olmak ise yeni bir iş kurulacağına işaret etmektedir. Eğitim hayatı olan biri için güzle değişikliklerin söz konusu olması mümkündür.


Rüyada At Sürüsü Görmek

Kişinin artık sorunlu olan zamanların ortadan kalkacağına, şansının yaver gideceğine işaret eden bu durum hayırlara vesile olmaktadır. Koşan at sürüsü görmek bu olayların çok yakında olacağı anlamına gelir.
at-surusu-gif.gif


Rüyada Tek Boynuzlu At Görmek

Rüyada tek boynuzlu at görmek gerçekleşmeyecek bir nikah, olmayacak ve yarım kalacak bir işe işaret etmektedir. Tek boynuzlu at bazen de gerçekleşmeyecek işlerin peşinde koşmakla yorumlanır.


Rüyada Atın Şahlandığını Görmek

Ele geçen kazançların birikimlerle artacağına ve memnun kalacağınız yatırımlar yapmanıza işaret etmektedir. Bir işe başladığınızda atın şahlandığını görmeniz işlerinizin yolunda gideceğini ve başarıya ulaşacağınızı ifade eder.
sahlanan-at.jpg


Rüyada At Tepmesi Görmek

Birinin öfkesini ve sinirini sizden çıkaracağına işaret eden bu rüya, oldukça dikkat etmeniz gereken iş ilişkilerine işaret eder. Atın yemesi ne kadar zarar verirse etkisi de o kadar olumsuz olacaktır.


Rüyada Beyaz At Görmek

Bir insan için rüyada beyaz at görmek aşık olacağına ve duygusal açıdan memnun kalacağı ilişkilere neden olacak güzel gelişmelere işaret etmektedir. Uçan at görmek ise kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret etmektedir.
ruyada-beyaz-at-gif.gif


Rüyada At Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyasında at gören biri aslında keskin bir egoya ve kibire işaret etmektedir. Rüyada at görmenin psikolojik yorumu birçok kişi için başarıları ve yaşantısında kendini beğenmişlik yapmasıdır. At görmek birçok kişi için olumlu olarak nitelendirilirken,  olumsuz anlamı ise kibirlilik nedeniyle insanlardan uzaklaşmak olarak yorumlanabilir. At her koşulda güçlü bir karakter ve sağlam bir kişiliğe işaret eder.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.