1. HABERLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Aslan Görmek
Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek Gelecekten haber verdiğine inanılan rüya tabirleri içinde aslan görmenin her zaman için ayrı bir yeri vardır. Aslan bütün kültürlerde gücü, soyluluğu, dayanıklı olmayı anlatır.

A+A-

Rüyada Aslan Görmek

Gelecekten haber verdiğine inanılan rüya tabirleri içinde aslan görmenin her zaman için ayrı bir yeri vardır. Aslan bütün kültürlerde gücü, soyluluğu, dayanıklı olmayı anlatır.

Bu yüzden rüyada aslan görmek yüksek mevkileri ve buralardaki kişileri hatırlatır.


Rüyalarda Kavga Etmeden Aslan Görmek

Cesaretin simgesi olan aslan rüyalarda koruyucu bir figürdür. Bir yöneticiyi, güçlü bir kişiyi, koruyup kollamayı akla getirir. Bunun da anlamı çoğunluk babalardır. Ama rüyada aslan görmek güç kavramını her yerde işaret ettiği için bunu iş hayatınızdaki güçlü kişilikler olarak da yorumlayabilirsiniz. Aslanla kavga edilmeden sadece uzaktan görülen rüyalarda çevrenizdeki güçlü kişileri hatırlayın, bir gelişme olabilir. 
ruyada-aslan.jpg


Rüyada Aslanla Kavga Etmek

Rüyada sizi aslan kovalıyorsa birinden korktuğunuz anlamına gelir. Eğer aslanın üstündeyseniz güçlü birine karşı galip gelme şeklinde yorumlanır. Hele aslanla dövüşüp galip gelmişseniz bu hayatınızda yaşanacak bir başarıdır. Reis olarak yorumlanan aslanı rüyada görmek devlet kurumlarında hayırlı işler olacağının da işaretidir. Özellikle aslanın ön veya arka bacağını koparan kişi için yüksek mevkilerden gelecek bir başarı haberi olduğuna inanılır. Aslanla yapılan kavgada yenik düşüp zarar görmüşseniz mala gelecek zararlar aklınıza gelsin. Güç, devlet, yetki, reis gibi bir kavram için bütçenizden çıkacak bir maddiyat söz konusu olabilir.
aslan.jpg


Rüyada Aslan Görmenin Anlamı

Başka bir açıdan rüya görmenin aynı zamanda zalimlik olduğuna da inanılmaktadır. Hayatınızda söz sahibi olan mevki sahibi bir kişinin sizde yarattığı sıkıntılar da söz konusu olabilir. Güç ve mevki sahibi bir kişi sizi üzüyor anlamına gelmektedir. Aslanın sizden bir parça koparması bu üzüntünün rüyalardaki yansımasıdır.

Hükümdarlar katında yorum yapan eski rüya tabircileri aslanın bir memlekette dolaştığını o memlekette olabilecek hükümdar değişikliği diye yorumlarlardı.
aslan-gormek.jpg


Rüyada Dişi Aslan Görmek

Özellikle dişi aslan söz sahibi, kibirli kadınları anlatır. Örneğin çocuğu üzerinde tahakküm kuran anneleri akla getirmektedir. Acımasızlık ve karşıdakine söz geçirmenin rüyalardaki yorumu dişi aslan olarak yorumlanmaktadır. Rüyada dişi aslan gördüyseniz çevrenizdeki kadınlara karşı olan tutumunuzu bir daha düşünün.
disi1.jpg


Rüyada Aslan Görmenin Psikolojik Anlamı

Hakkında her zaman güçlülük yorumlarının yapıldığı rüyada aslanın görülmesi sizin kendi hayatınız üzerinde de güç sahibi olmak istediğinize işaret eder. Yüksek mevkideki insanlarla kurulacak dostluklar, iş hayatında çevrenizdekilere karşı kimin yetkili olduğunu anlatacak kararları almanız, kazanılması istenen sıfatlar rüyalara aslan olarak girebilir. Eğer aslanla kavga edip onu yendiğinizi de görmüşseniz düşündükleriniz olacak demektir. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler