1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Reynmen Elif Yılmaz ile Birlikte Bodrum'da
Reynmen Elif Yılmaz ile Birlikte Bodrum'da

Reynmen Elif Yılmaz ile Birlikte Bodrum'da

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile görüntülenen sosyal medya fenomeni Reynmen, şimdi de Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile birlikte Bodrum da görüntülendi

A+A-

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile görüntülenen sosyal medya fenomeni Reynmen, şimdi de Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile birlikte Bodrum'da görüntülendi.

Sosyal medyada tanındıktan sonra kariyer basamaklarını bir bir tırmanan Reynmenlakaplı Yusuf Aktaş, aşk hayatında da hızlı ileriliyor. Son olarak oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile fotoğrafları çıkan ünlü fenomen, bu kez de tatil cenneti Bodrum'da Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile görüntülendi. Reynmen'in Elif Yılmaz'ı yakın markaja alması, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan magazin olaylarından oldu.

reymen-001.jpg


"FARAH'I ALDATIYOR MUSUN?"

İkilinin fotoğraflarının internete düşmesi üzerine sosyal medyada Reynmen'e, "Farah'ı aldatıyor musun?", "Kiminle birlikte olduğunu anlamadık" yorumları yapıldı.

reymen1.jpg


Geçtiğimiz aylarda Farah Zeynep Abdullah ile birlikte görüntülenen Reynmen, şu sıralar Bodrum'da Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile birlikte görüntülendi. Bu durumun ardından; genç kadın hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki; Reynmen ile birlikte görüntülenen Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz kimdir? Elif Yılmaz kaç yaşında ve nereli?

REYNMEN İLE GÖRÜNTÜLENEN MİSS FASHION ELİF YILMAZ KİMDİR?

1997 Adana doğumlu olup kardeşlerine örnek bir abla ve ailesine de hayırlı bir evlat olabilmek adına yaşadığını ifade eden Elif Yılmaz hakkında tüm merak edilenler...

Miss and Mr Fashion TV 2020 Turkey birincisi Elif Yılmaz, oyunculuk teklifleri almaya başladı. Her projeyi kabul etmediğini belirten Yılmaz, "Hedefim ünlü değil, iyi bir oyuncu olmak" diye konuştu.
◊ Yarışmada birinci olacağınızı tahmin ediyor muydunuz?

- Tabii ki kendime güveniyordum, dereceye girerim diye düşünüyordum ama birinci olmayı beklemiyordum. Sonuca hem şaşırdım hem de çok sevindim. Her şey bir rüya gibiydi.

elif.jpg

◊ Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz?

- Güzellik yarışmasına katılmak her kızın çocukluk hayalidir. Bir gün gittiğim güzellik merkezinde bir arkadaşımla karşılaştım. Kendisi böyle bir yarışmadan bahsedip başvurduğunu söyledi. Ben de bu tecrübeyi yaşamak için ön elemeye katıldım.

ROLÜM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM

◊ Yarışma öncesinde neler yapıyordunuz?

- Oyunculukla ilgileniyordum. İki yıllık bir eğitimim var. "Tam Kafadan" isimli bir sinema filmi çektim. Kendimi oyunculukta geliştirmek adına workshop'lara katıldım.

Hâlâ daha en iyisi olmak için eğitimlere katılıyorum. Oyuncu koçu Esra Kızıldoğan ile çalışıyorum. Öğrenmenin sonu yok diyerek aynı zamanda diyetisyenlik okuyorum.

◊ Peki diyetisyenlik yapacak mısınız?

- Dediğim gibi küçüklüğümden beri en büyük hayalim oyuncu olmaktı. O yıllardan başlayan oyunculuk sevdam aynı heyecanla devam ediyor. Onun için önceliğim her zaman oyunculuk olacaktır.

◊ Nasıl bir rol size cezbeder?

- Aslında kült filmleri seviyorum; "Casablanca" gibi. Bu benim işim ve rolüm için her şeyi yaparım. Gerekirse kilo alırım, saçlarımı bile kazıtırım.

ŞÖHRET PEŞİNDE DEĞİLİM

◊ Dizi ve film teklifleri gelmeye başladı mı?

- Evet, dizi görüşmelerim devam ediyor. İyi bir hikâye ve bana uygun iyi bir rol bekliyorum. Onun için bol bol senaryo okuyorum ama acele etmiyorum.

◊ Starlık kavramı sizin için ne ifade ediyor?

- Şöhret peşinde koşan biri hiçbir zaman olmadım. Hedefim ünlü değil, iyi bir oyuncu olmak. Dediğim gibi iyi bir karakter oyuncusu olmayı istiyorum. Ama insanların hayran olduğu bir star olmayı da kim istemez!

◊ Oyunculukta kurallarınız var mı?

- Oyunculuk adına tabii ki kurallarım var.

Kademe kademe değişiyor.

En büyük idolüm Arzum Onan

◊ İdolünüz var mı?

- Arzum Onan'a hayranım. Üreten bir kadın olması beni kendisine hayran bırakıyor. Zaten küçüklüğümden itibaren beni Arzum Onan'a benzetirler. Bir de Natalie Portman'ın oyunculuğunu beğeniyorum.

◊ Güzellik oyunculuk için avantaj mı?

- Güzellik kavramı kişiden kişiye değişebiliyor. Yeri geliyor avantajını, yeri geliyor dezavantajını yaşayabiliyorsunuz. Eminim ki bu yarışmadan aldığım derece güzel fırsatları da beraberinde getirecektir.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.