1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. POMEM ve Deniz Kuvvetleri 17 Bin Memur Alımı Yapacak
POMEM ve Deniz Kuvvetleri 17 Bin Memur Alımı Yapacak

POMEM ve Deniz Kuvvetleri 17 Bin Memur Alımı Yapacak

POMEM ve Deniz Kuvvetleri 17 Bin Memur Alımı Yapacak. İlan Detaylarına Göre POMEM 10 Bin Kişi Deniz Kuvvetleri İse 7 Bin Personel Alımı Yapacak.

A+A-


(POMEM) Alacağı 10 bin personel için gerekli şartları ve bilgilendirmeyi kendi resmi adresi pa.edu.tr'den yapıyor. 10 bin Kişinin Polislik Başvuruları İçin KPSS’den 60, lisans mezununun ise 70 alması gerekiyor. Adaylar 23 Mart’a kadar Polis Akademisi ‘pa.edu.tr’ internet adresinden e-Devletşifresi ile ön başvurularını yapabilecek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve POMEM 17 Bin Memur Alımı İçin BaşvurularI Başladı Ajansların Haberine Göre Personel Alımlarında KPSS Puanı Şartı Koşulacak. Memur Alımları İçin Gerekli Bilgiler ; Aile Bakanlığı’nın açık kadroları için başvuru ile ilgili detaylar, ‘aile.gov.tr’ adresinden öğrenilebilecek. ''Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 7 bin personel olarak; öğretmen, mühendis, pilot, güverte ve makine subayı alacak. KPSS’den 60 puanı bulunan adaylar başvurabilir.'' 18 ile 35 yaş arasında alımlar yapılacak. Başvurular başladı. İlgilenenler, ‘msb.gov.tr’den başvuru yapabilir.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın |HABERE YORUM KAT| Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş