1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Payitaht Abdülhamid 47. Bölümde İhanet Büyük! 48. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?
Payitaht Abdülhamid 47. Bölümde İhanet Büyük! 48. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

Payitaht Abdülhamid 47. Bölümde İhanet Büyük! 48. Bölüm Fragmanı Yayında Mı?

Her yayınlanan bölümünden sonra haftaya neler olacağı merak ediliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid 48.bölüm fragmanı!

A+A-

Payitaht Abdülhamid 48.bölüm fragmanı izle! TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi bu akşam 47.bölümü ekranlara geldi. Heyecanlı bölümleri ile zileyiicleri ekranlara kilitliyor. Reyting yarışında da birçok yapımı geride bırakarak zirvenin sahipleri arasında yer alan dizi büyük beğeni topluyor. Bülent İnal ve Özlem Conker gibi deneyimli oyuncular kadroda yer alıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Payitaht Abdülhamid 48.bölüm fragmanı izle! Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdülhamid, Parvus’un kendisine vermiş olduğu sandıktaki zehirli tozun etkisiyle giderek hastalanırken, Parvus amacına yaklaşmaktadır. Pavrus, Gertrude Bell ile iş birliği yaparak Abdülhamid’i tahttan indirecek kalkışmayı hızlandırır. Ayrıca, Sabahattin’i de kendi safına alan Parvus, Mahmud Paşa ve oğlunun arasının giderek açılmasına neden olacaktır.

Tıpkı Parvus’un planladığı gibi ordu yolları tutmuş, hepsi kışlalarından Abdülhamid’i indirmek için çıkmıştır!.. Boğazda ise bir gemi beklemektedir ve eğer “Abdülhamid tahtını bırakmakta direnirse” Saray, içindekilerle birlikte topa tutulacaktır.

Bidar ve haremdekiler, yaklaşan bu büyük tehlikeden habersiz, Abdülhamid’in hastalığının üzüntüsü yaşarken, Handan, Efsun’la olan tartışmasının ardından bebeğini kaybeder.  Bebeğini kaybeden Handan, Mehmet Selim’le Efsun'un yakınlaşmasına engel olabilecek mi?.

Mahmud Paşa oğlunun büyük bir ihanetin içinde olduğunu anlayınca, onu ele verecek mi?.

Abdülhamid karşı karşıya kaldığı bu büyük kalkışma karşısında ne yapacak?.

PAYİTAHT 48. BÖLÜM FRAGMANI

FRAGMAN YAYINDA AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!