1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Op. Dr. Koray Çelebi, Ncr İnternational Hospital’de
Op. Dr. Koray Çelebi, Ncr İnternational Hospital’de

Op. Dr. Koray Çelebi, Ncr İnternational Hospital’de

Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Çelebi de NCR İnternational Hospital kadrosuna kadrosuna dahil etti.

A+A-

NCR İnternational Hospital hekim kadrosunu genişletiyor.

Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Koray Çelebi de NCR İnternational Hospital kadrosuna kadrosuna dahil etti. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Ankara Tabip Odası üyesi olan Op. Dr. Çelebi, Acıbadem Ankara Hastanesi'nden ayrılarak NCR İnternational Hospital'de yeni görevine başladı.

Koray Çelebi

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2002-2008 yılları arasında eğitim gören Op. Dr. Çelebi, 2010 – 2015 yılları arasında ise İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde İhtisas eğitimini başarıyla tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı unvanını almaya hak kazandı. Aynı yıl içerisinde Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği tarafından düzenlenen 24.Temel Mikrocerrahi Kursuna katılarak mikrocerrahi sertifikası aldı. Uzmanlık eğitiminin tamamlandıktan sonra Mardin Devlet Hastanesinde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmetine başladı. Mecburi hizmet sırasında Mardin'de estetik cerrahi ameliyatlarını özenle gerçekleştiren Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çelebi, bölgedeki halkın teveccühünü almayı başardı. Mardin Devlet Hastanesi'ndeki görevinin ardından 2017 yılının Nisan ayında düzenlenen Dorsum Preservation Rhinoplasty (letdown-pushdown) Kadavra Kursuna katıldı.

Barcelona'dan döndükten sonra Acıbadem Ankara Hastanesinde çalışma hayatına başladı.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.