1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Nevşehir'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?
Nevşehir'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Nevşehir'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Nevşehir'de yoğun kar yağışının ardından öğrenciler ve kamu kuruluşlarında çalışanlar büyük bir merakla kar tatili olup olmayacağını merak ediyor. Peki Nevşehir'de yarın okullar tatil mi?

A+A-

5 Aralık Perşembe Günü Nevşehir'de Okullar Tatil mi? 

Son dönemde havanın iyice soğuması ve yer yer kar yağışının görülmesiyle birlikte eğitim hayatında aksaklıklar yaşanmaya başladı. Özellikle kar yağışının yer yer tipiye dönüştüğü ve kar kalınlığının ulaşıma engel olabilecek boyuta ulaşmasının ardından çeşitli aksaklıklarla karşı karşıya kalınmaktadır.

Karın etkisini arttırdığı Nevşehir'de de durum bu şekilde ve yağan kar çoğu yolun kapanmasına neden oldu. Bununla birlikte Nevşehir'de eğitim gören öğrenciler "Yarın okullar tatil mi?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Nevşehir'de okullar tatil olacak mı? Nevşehir'de kar tatili var mı? Gibi çeşitli soruların cevabını ve valilikten yapılan ilgili açıklamaya haberimizin alt kısmından ulaşabilirsiniz.


5 Aralık Perşembe 2019 Nevşehir'de Okullar Tatil Mi? 

Nevşehir'de okulların tatil edildiğiyle ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Bu konuyla alakalı olarak Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın bir açıklama yapması bekleniyor. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


Nevşehir Valisi İlhami Aktaş okulları tatil edecek mi?

►Not: Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.