1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Mustazaflar Cemiyeti Ağrı Şubesi Çalışmalarını Hızlandırdı
Mustazaflar Cemiyeti Ağrı Şubesi Çalışmalarını Hızlandırdı

Mustazaflar Cemiyeti Ağrı Şubesi Çalışmalarını Hızlandırdı

Mustazaflar cemiyeti Ağrı şubesi her ay tespit ettikleri fakir ve muhtaç ailelere gıda ve nakdi yardım yaparak fakir ile zengin arasında köprü görevi görüyor.

A+A-


Mustazaflar cemiyeti Ağrı şubesi her ay  tespit ettikleri fakir ve muhtaç ailelere gıda ve nakdi yardım yaparak fakir ile zengin arasında köprü görevi görüyor.
Mustazaflar cemiyeti Ağrı şubesi yardım komisyonu başkanı İlhami bulan yaptıkları yardımlar hakkında bilgi vererek,Yaklaşan Ramazan ayı münasebetiyle yardımlarına hız vererek bir nebzede olsa sıkıntılarını gidermeye çalıştıklarını dile getirdi.
Bulan;son 3 ay içinde 30 aileye kırmızı et 70 aileye 75 tl lik gıda paketi dağıttıklarını söyledi.
Yaklaşan Ramazan ayında fakir ile zengin arasında köprü görevi gördüklerini söyleyen Bulan hayırseverlere vatandaşların durumunu yerinde görerek dilerlerse yardımlarını bize vererek dilerlerse yapacakları yardımları bizimle beraber gelerek  yardımlarını gerekli yerlere ulaştırabiliriz dedi.
Son olarak Bulan Hayırseverleri Ramazan ayında fakir ve muhtaçları unutmamalarını istedi.Ellerinden gelen yardımı sürekli yapmaya çalıştıklarını söyleyen Bulan tespit ettiğimiz ailelere her ay düzenli olarak uğradıklarını ve topladıkları yardımları kendilerini ulaştırdıklarını dile getirdi.
mustazaflar-cemiyeti-agri-subesi-calismalarini-hizlandirdi.jpgmustazaflar-cemiyeti-agri-subesi-calismalarini-hizlandirdi-001.jpgmustazaflar-cemiyeti-agri-subesi-calismalarini-hizlandirdi-002.jpgmustazaflar-cemiyeti-agri-subesi-calismalarini-hizlandirdi-003.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.