1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Muharrem İnce Beştepe'ye giden CHP'liyi Biliyorum
Muharrem İnce Beştepe'ye giden CHP'liyi Biliyorum

Muharrem İnce Beştepe'ye giden CHP'liyi Biliyorum

Fatih Altaylı, CHP'den ayrılarak yeni parti kuracağı söylenilen Muharrem İnce'nin kendisini aradığını, 'Beştepe'ye giden CHP'liyi tanıdığını ve bu kişinin genel başkan yardımcısı olduğunu' söylediğini aktardı.

A+A-

Beştepe'ye giden CHP'li Kim 

Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde İnce'nin kendisini aradığını, "Beştepe'ye giden CHP'liyi tanıdığını ve bu kişinin bir genel başkan yardımcısı olduğunu" ifade ettiğini söyledi.

Altaylı, İnce'nin yeni parti iddialarıyla ilgili "Ben bir parti kurmuyorum, yola çıkıyorum. Yüzde 31'le bıraktım. Şimdi onu yüzde 51'e çıkarmak için yola çıkıyorum" dediğini aktardı.

İnce, "Beştepe'ye Cumhurbaşkanlığı Sarayına giden bir CHP'li var ama o ben değilim. Gidenin kim olduğunu biliyorum. Bir genel başkan yardımcısı gitti Saray'a, Tayyip Erdoğan'a. Görüştü. Yüzde 100 emin olsam açıklayacağım ama yüzde 99 eminim ve vicdanım o yüzde 1'den ötürü açıklamamı engelliyor. Ama söylüyorum bir genel başkan yardımcısı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun adayı Abdullah Gül'dü. CHP'den birini düşünmüyordu. Bütün arzusu Abdullah Bey'i aday göstermekti. Ama onun planını Meral Akşener bozdu. Açık söylüyorum Akşener sayesinde aday oldum."

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.