1. HABERLER

  2. TV

  3. Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 30 Ekim 2020

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı 30 Ekim 2020

Müge Anlı 30 Ekim canlı izle, Müge Anlı son bölüm izle araştırmalarını yapan kişiler, ekranların en sevilen programlarından Müge Anlı’ya ulaşmak istiyor. Haberimiz üzerinde gerek canlı yayın linklerine, gerekse program videolarına rahatlıkla ulaşabilirsin

A+A-

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı bu sezonda tüm hızı ile devam ediyor. Reyting rekorları kıran gündüz kuşağı programı çarpıcı olayları ekrana taşıyor. Her bölüm ele alınan konularla Türkiye gündeminin belirlendiği Müge Anlı İle Tatlı Sert programı seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Program hafta içi her gün saat 10.00'da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında kayıplar bulunuyor, aileler bir araya getiriliyor. Yıllardır yayınlanan programda şüpheli ölümlerin arka planı ekrana taşınıyor. Müge Anlı ve ekibi araştırmaları ve çalışmaları ile gerçekleri su yüzüne çıkartıyor. ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı çarpıcı olaylarla gündem yaratıyor. Programın yapımcısı ve sunucusu Müge Anlı sosyal sorumluluk projeleri ile de adından söz ettiriyor.

Müge Anlı 29 Ekim Canlı İzle! TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.