1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MHP, Ağrı’da Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Yemeğindeydi
MHP, Ağrı’da Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Yemeğindeydi

MHP, Ağrı’da Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Yemeğindeydi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Ağrı’nın Tutak ilçe merkezinde verilen iftar yemeğinde “Buradan açıkça ifade etmek istiyorum, çözüm süreci adı altında uygulanan süreç Türk milletine ihanet eden süreç olmuştur" dedi.

A+A-

AĞRISÖZ- HABER MERKEZİ Şehit ve gazi aileleri için verilen iftar programına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Muşa Işın, Tutak Kaymakamı Erkan İsa Erat, şehit ve gazi aileleri katıldı. Celal Adan programa şehit ailelerine ve yakınlarına rahmet dileyerek başladı. Türkiye’de bulunan bütün vatandaşların kardeş olduğunu belirten Adan, "Buradan açıkça ifade etmek istiyorum çözüm süreci adı altında uygulanan süreç Türk milletine ihanet eden süreç olmuştur.

Bugün Tutak Kaymakamı'nın Vali Bey'inde destek olarak büyük bir heyecanla Tutak'ı güzel bir şehir haline getirmesinde hiçbir yerinde hendek yok. Hiçbir yerinde PKK'nın paçavralarıyla oraya silah sokan yok. Ama Türkiye birden eşkıyaların bu memleketin birliğine kast eden alçakların, ihanet şebekelerinin ve Türk devletinin, yetimini fakirin, şehidin hakkını, hukukunu devlet oraya hizmet olsun diye imkân sağladığında bu imkânları Dünyanın en modern silahları ile Türk askerlerini vurmak için hendeklere dizildiğini biliyoruz" dedi.

Musa Işın: Kimse Devletle Baş Edemez!

Ağrı Valisi Musa Işın ise yaptığı konuşmasında değerlerimiz ile birbirimize sımsıkı bağlandığımızda kimsenin sırtımızı yere getiremeyeceğini belirterek, "Bu topraklar üzerinde yaşayan 80 milyon vatandaşımızın yapılan ihanetlere hiçbir zaman fırsat vermediğine dikkat çeken Işın, "Sizi eşkıyadan korumak bizim görevimizdir. Bizim demir yumruklarımız onların başlarında daima zonklayacaktır. Tendürek Dağı'nda geçen gün 29 eşkıya imha edildi. Ondan bir hafta önce de 9 eşkıya imha edildi. Geçen gün Çemçe'de 7 kişi imha edildi. Kimse devletle baş edemez. İnşallah çapulcuların, ihanet şebekelerinin ve onları kullanan taşeronların niyetleri kursağında kalacaktır. Biz vatanımızı ve birbirimizi seveceğiz. İslam âleminin bir sembolü, merkezi ve çatısı olan devletimizi çökertmek istediler. Hep beraber buna izin vermedik ve vermeyeceğiz" dedi.

İftar programı sonrasında Celal Adan ve Musa Işın şehit ve gazi aileleri ile yakından ilgilenip sohbet ettiler. 

Editör: Feyzi İSMAİL

mhp,-agri’da-sehit-ve-gazi-aileleri-ile-iftar-yemegindeydi.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.