1. HABERLER

  2. KİMDİR

  3. Melike İpek Yalova Kimdir? Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?
Melike İpek Yalova Kimdir? Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

Melike İpek Yalova Kimdir? Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melike İpek Yalova, Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan oyuncu ardından..

A+A-

MELİKE İPEK YALOVA KİMDİR?

1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melike İpek Yalova, Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan oyuncu ardından Roma;'da La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ eğitimi aldı.

Melike İpek Yalova, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kastilya Prensesi "Isabella" rolünü üstlenerek televizyon dünyasına adım attı. Karadayı adlı dizide "Ayten" karakterini canlandıran Melike İpek Yalova son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İnsanlık Suçu adlı dizide "Cevher" karakterine canlandıracak. Cevher karakterinin özellikleri ise şöyle;

Fakir bir ailenin çocuğu olan 20 yaşındaki Cevher, oldukça çekici bir kızdır. Kazandığı paranın büyük kısmını eve harcamaktadır. Kendi sonunun da erken ölen annesine benzeyeceğinden korkmaktadır. Azimli, kararlı ve güçlü bir genç kızdır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!