1. HABERLER

  2. KİMDİR

  3. Melih Özkaya Kimdir?
Melih Özkaya Kimdir?

Melih Özkaya Kimdir?

Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlarda sporla yakından ilgilenmeye başlamış, amatör olarak başladığı spor kariyerine profesyonel voleybol oynayarak devam etmiştir. Peki Melih  Özkaya Kimdir? nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim?

A+A-

Melih  Özkaya Kimdir?

Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlarda sporla yakından ilgilenmeye başlamış, amatör olarak başladığı spor kariyerine profesyonel voleybol oynayarak devam etmiştir.

Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca voleybol oynayan Özkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi altyapısında oynamaya başlamış ve 8 yıl burada oynamıştır.

Buranın ardından 2. Lig voleybol takımlarında da forma giyen sporcu, Tofaş, Diyarbakır, Payas Belediye Spor, Sivas gibi pek çok takımın yanı sıra 3. Lig voleybol takımlarında da yer almıştır.

melih-ozkaya-kimdir2.jpg

Adı Soyadı: Melih Özkaya

Yaşı: 31 (11.08.1987)

Boyu: 1.85 m

Kilosu: 84 kg

Burcu: Aslan

Göz Rengi: Kahverengi

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü

Sevgilisi: Yok

Doğum Yeri: İstanbul

Sonrasında kamera önü oyunculuğa yönelen sporcu, 2011 yılında bu alanda eğitim almış ve kameralar karşısına 2012 yılında ‘Yer Gök Aşk’ adlı dizi ile geçmiştir.

Survivor 2018 All Star ekibinde de yer alan yakışıklı oyuncu, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Emanet’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

melih-ozkaya-kimdir1.jpg

Ağrı Söz / İçerik Editörü

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.