1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimdir? Dizinin Konusu Nedir
Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimdir? Dizinin Konusu Nedir

Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimdir? Dizinin Konusu Nedir

Masumlar Apartmanı isimli dizi izleyici tarafından en çok merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. Peki dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

A+A-

Yeni Dizi: Masumlar Apartmanı

TRT ekranlarında 15 Eylül Salı akşamı yayın hayatına başlayacak olan Masumlar Apartmanı isimli dizi izleyici tarafından en çok merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. Peki dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı’nın oturduğu, senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı Masumlar Apartmanı, yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli romanından uyarlanmaktadır. Dizi, çok temiz olmak için çevrelerini ve hayatlarını adeta bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesini konu edinmektedir.

Masumlar Apartmanı Konusu

İnci, korumacı dedesi ve erkek kardeşi ile beraber yaşam sürmektedir. Fakat geçirmiş olduğu bir kaza, onun hayatını bambaşka bir hale getirecek, kaza sonrasında Han ve onun sır dolu ailesi ile karşı karşıya gelecektir. Kardeşlerini korkmaktan çok korkan Safiye ve Gülben ise, İnci’nin en büyük düşmanları olacaktır.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı adlı dizinin oyuncu kadrosunda, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Metin Coşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Alper Saldıran, Gizem Katmer, Uğur Uzunel, Emir Özden yer almaktadır.

 

Ağrı Söz / İçerik Editörü

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.