1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Kütahya’da Yanlışlıkla vurduğu kadına ‘kusura bakma’ deyip, kaçtı!
Kütahya’da Yanlışlıkla vurduğu kadına ‘kusura bakma’ deyip, kaçtı!

Kütahya’da Yanlışlıkla vurduğu kadına ‘kusura bakma’ deyip, kaçtı!

Kütahya’da bir şahıs alacağı olduğu 15 bin lirayı tahsil edemediği kişiye buluştukları yerde tüfekle ateş etti. Saçmalar bu sırada tesadüfen yoldan geçen bir kadına isabet etti.

A+A-

Kütahya’da oturan Kadir T., yeğeni M.A.Y.’nin cezaevinden arkadaşı olan H.D.’ye bir süre önce 15 bin lira borç verdi.

Aradan geçen zamanda parasını alamayan Kadir T., yeğeni M.A.Y. ve bir başka yakını ile birlikte Ziraat Mahallesi Ray Sokak'ta H.D. ile buluşmak için anlaştı.

"ABLA KUSURA BAKMA, YANLIŞLIKLA SENİ VURDUM"

Şüpheli Kadir T. buluşma sırasında yanında getirdiği av tüfeği ile koşarak H.D.’ye doğru ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalardan biri tesadüfen olay yerinden geçen Melek B.’ye isabet etti. Melek B. yere yığılırken Kadir T., "Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum." diyerek diğer iki kişiyle birlikte kaçtı.

kutahyada-yanlislikla-vurdugu-kadina-kusura-bakma-deyip-kacti9.png

TALİHSİZ KADININ SAĞLIK DURUMU İYİ

Çevre sakinlerinin çağırdığı ambulansla Melek B. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı Tedaviye alınan Melek B.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kadir T., bir süre sonra av tüfeği ile birlikte Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliği'ne giderek teslim oldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Kadir T., işlemleri için emniyete götürüldü.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.