1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Koronavirüs Aşısında Şaşırtan Yan Etki
Koronavirüs Aşısında Şaşırtan Yan Etki

Koronavirüs Aşısında Şaşırtan Yan Etki

Amerikalı firma tarafından geliştirilen koronavirüs aşısının gösterdiği yan etki endişe yarattı.

A+A-

AGRİSOZ.COM - Amerikalı firma tarafından geliştirilen koronavirüs aşısının gösterdiği yan etki endişe yarattı.

Edinilen bilgilere göre Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde yaşamakta olan 74 yaşındaki Richard Terrell, Amerikalı firma Johnson & Johnson tarafından geliştirilen koronavirüs aşısının ilk dozunu olduktan sonra gördüğü yan etkiler karşısında şoke oldu.

Vücudunun büyük bir kısmında ciddi kızarıklıklar ve derisinde ağır döküntüler meydana gelen Terrell’in aşı olduktan sonraki 4’üncü gününde söz konusu yan etkilerle karşılaştığı öğrenildi.

Aşı olduktan sonraki birkaç gün içerisinde koltuk altında rahatsızlık hissetmeye başladığını belirten 74 yaşındaki Terrell, şiddetli bir kaşıntının başladığını ve sonra kaşıntı ile kızarıklığın tüm bedenine yayılması sonucu ciddi bir cilt hastalığını geçirdiğini ekledi.

5’inci günden sonra ise iyileşerek hastaneden taburcu edilen Terrell, aşı olduğu için pişman olmadığını söyleyerek, herkesi aşı olmaya davet etti.

koronavirus-asisinda-sasirtan-yan-etki.jpeg

koronavirus-asisinda-sasirtan-yan-etki-2.jpeg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum