1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Korona Bu Kış Çocukları Etkileyecek
Korona Bu Kış Çocukları Etkileyecek

Korona Bu Kış Çocukları Etkileyecek

Stratejist Abdullah Çiftçi, katıldığı televizyon programında koronavirüse ilişkin uyarılarda bulundu. Bu kış virüse karşı daha da dikkatli olunmasını isteyen Çiftçi, "Virüs yok demeyin. Kışın daha sarsıcı olabilir’ demiştim.

A+A-

Stratejist Abdullah Çiftçi, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs ile ilgili katıldığı bir televizyon programında çarpıcı iddialarda bulundu.

AKSU TV’de konuşan Çiftçi, virüs için kış aylarına dikkat edilmesi uyarısında bulundu. Yeni süreçte çocukların daha fazla risk altında olduğunu vurgulayan çiftçi salgının 2021'in sonuna kadar devam edeceğini ifade etti.

korona-bu-kis-daha-sarsici-olacak-bu-kez-cocuklari-etkileyecek.jpg

Abdullah Çiftçi şunları söyledi:

"Bu virüse aşı bulunur. Mesele virüsün değiştirilmemesidir. Bu kış, virüsün çocuklarda görülmesi daha yüksek. Ben sürekli olarak ‘Virüs yok demeyin. Kışın daha sarsıcı olabilir’ demiştim. Bu kez çocukları etkileyecek. Bu yüzden eğitim sistemine bir ayar vermek gerek. Birçok ülke online eğitim için Dünya Bankası'ndan kredi aldı. Türkiye de aldı. Ben bunu görünce, tamam dedim. Bu süreç devam edecek. Bu virüs süreci 2021’in sonuna kadar sürer."

ABDULLAH ÇİFTÇİ KİMDİR?

Ağrı Söz / Genel Editör
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.