1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kayseri'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?
Kayseri'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Kayseri'de 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Kar yağışı yurdun bazı bölgelerinde etkisini gösteriyor. Bugün ise Kayseri'de olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitme ara verildi. Öğrenciler ve veliler gözlerini açıklamaya verdiler.

A+A-

5 Aralık 2019 Perşembe günü Kayseri'de okullar tatil mi? 

Son dönemde havanın iyice soğuması ve yer yer kar yağışının görülmesiyle birlikte eğitim hayatında aksaklıklar yaşanmaya başladı. Özellikle kar yağışının yer yer tipiye dönüştüğü ve kar kalınlığının ulaşıma engel olabilecek boyuta ulaşmasının ardından çeşitli aksaklıklarla karşı karşıya kalınmaktadır.

Karın etkisini arttırdığı Kayseri'de da durum bu şekilde ve yağan kar çoğu yolun kapanmasına neden oldu. Bununla birlikte Kayseri'de eğitim gören öğrenciler "Yarın okullar tatil mi?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor. Kayseri'de​​​​​​​ okullar tatil olacak mı? Kayseri'de​​​​​​​ kar tatili var mı? Gibi çeşitli soruların cevabını ve valilikten yapılan ilgili açıklamaya haberimizin alt kısmından ulaşabilirsiniz.


KAYSERİ'DE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Kayseri'de bazı bölgelerde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kentte akşam saatlerinde etkili olan sağanak Erciyes Dağı ve çevresinde yerini kar yağışına bıraktı. Kara hazırlıksız yakalanan bazı sürücüler kaza yaptı. Polis ekipleri, kar yağışının artmasıyla bölgede zaman zaman araç geçişlerine izin vermedi. Olumsuz hava şartları nedeniyle iş makineleri tuzlama ve yol açma çalışması yaptı


Kayseri Valisi Şehmus Günaydın​​​​​​​ okulları tatil edecek mi?

►Not: Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.
1 Yorum