1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kayseri Osb’de Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik Çalışmaları Başarıyla Tamamlandı
Kayseri Osb’de Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik Çalışmaları Başarıyla Tamamlandı

Kayseri Osb’de Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik Çalışmaları Başarıyla Tamamlandı

Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik çalışmaları, Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yöneticilerinin katılımı ile...

A+A-

Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik çalışmaları, Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve bağlı birimlerini kapsayan Entegre Yönetim Sistemleri Tetkik çalışmalarına dair, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan bir açıklama yaptı.

Başkan Nursaçan ; "Kurumların, uyulması gereken kurallar dizisinin daha da ötesinde, sadece kendi kaynakları ile değil, aynı zamanda tüm değerler zincirinde, kaynaklarını belirlenen hedeflenen doğrultusunda etkili, verimli ve kaliteli bir şekilde kullanması, değişimi yönetebilen, yenilikçi, şeffaf, sürdürülebilir, kurum kültürüne sahip, katılımcı, ortak akla değer veren, sorumluluk alabilen, sürekli gelişmeye açık, personelinin davranışlarını ve eğitimini ciddiyetle ele alan, hesap verebilir, paydaşlarına güven veren, örnek bir konumda olması günümüz dünyasında ayrı bir önem taşımaktadır." dedi.

Nursaçan, "İşte bu anlayıştan hareketle; göreve geldiğimiz günden buyana, belirtilen ilke ve prensiplere ayrı bir önem veren Kayseri OSB yönetimi olarak; TS EN ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS 18001 : 2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi 1. Gözetim ve Kapsam Değişikliği Tetkikleri başarı bir şekilde tamamlanıştır.

Başarılı geçen söz konusu tetkikler sonucunda; Özel Kayseri OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde, TS EN ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS 18001 : 2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine katılmıştır.

Nisan 2018 tarihinde, TS EN ISO 14001 : 2015 Çevre Yönetim Sistemi 1. Gözetim ve Kapsam Değişikliği Tetkiki yine TSE tarafından gerçekleştirilecektir." diye konuştu.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.